Meghan Markle i książę Harry zostali skrytykowani za wywiad udzielony Oprah Winfrey. Wiele osób twierdziło, że nie powinni ujawniać tajemnic monarchii całemu światu. Teraz do nich dołączył wujek księżnej Kate, Gary Goldsmith.

Książę Harry POKŁÓCIŁ się z ojcem i bratem przed wylotem? Szokujące doniesienia

Wujek księżnej Kate obraża Meghan i Harry’ego.

Gary Goldsmith jest bratem mamy Kate, Carole Middleton. Udzielił wywiadu „Daily Mail”, w którym nie szczędził przykrych słów w stronę Meghan i Harry’ego. Nazwał ich nawet „muppetami”. Nie wierzy w to, co powiedzieli podczas wywiadu i że Kate mogła doprowadzić Markle do łez.

Nie ma takiej możliwości, żeby Kate zrobiła coś takiego Meghan. Po prostu nie wierzę w ani jedno słowo. Cały ten wywiad nazwałbym kłamstwem. Nie znała słów hymnu? Błagam! Harry śpiewał go z pamięci, odkąd miał 5 lat. Pałac odmówił jej pomocy, gdy miała problemy psychiczne? Nie wierzę w to. Harry jest przecież patronem organizacji wspierającej osoby z chorobami psychicznymi.

Dodaje:

Kiedy spojrzysz na Meghan, rozumiesz, że można wejść do rodziny królewskiej i nie mieć pojęcia, co to oznacza.

Już wiemy, o czym rozmawiali William i Harry po pogrzebie. Zdradza ekspert od ruchu warg

W dalszej części wywiadu wychwalał księżną Kate. Uważa, że po śmierci królowej to ona i William powinni stanąć na czele monarchii.

Zachowuje się tak, jak tego oczekujemy od członka rodziny królewskiej. Ma to opanowanie niczym urzędnik państwowy, a zarazem jest czuła, jak księżna Diana. (…) Jej wejście do rodziny było jednym z najlepszych wydarzeń, jakie ostatnio im się przytrafiły.

Księżna Kate przyłapana na zakupach z dziećmi. Pracownicy byli bardzo zaskoczeni ich zachowaniem

Kate i William

Kate i William fot. PA Images / Forum

Meghan Markle i Harry w eleganckich strojach

Meghan Markle, Harry/fot. Forum

Kate Middleton w czerwonym płaszczu, fot. Forum

Kate Middleton w czerwonym płaszczu, fot. Forum/Zuma Press

Meghan Markle założyła kolczyki, które wywołały kontrowersje

Meghan Markle fot. Forum/Reuters