Meghan Markle urodziła syna 6. maja 2019 roku. Już za niewiele ponad miesiąc, będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Jakie atrakcje planują książę Harry i jego żona?

Meghan Markle panicznie boi się o Harry’ego. Stara się podnieść go na duchu

Jak będą wyglądały 1. urodziny Archiego, syna księcia Harry’ego i Meghan Markle?

Meghan Markle i książę Harry postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej i stać się niezależni finansowo. Mieli zamieszkać w Kanadzie, ale ostatnie doniesienia są takie, że przebywają w Los Angeles. Przeprowadzili się jeszcze przed zamknięciem granic z powodu koronawirusa.

Harry i Meghan przeprowadzili się do Los Angeles!

Para planowała zorganizować dwa przyjęcia. Jedno w Stanach Zjednoczonych, które spędziliby z mamą Meghan, Dorią Ragland i przyjaciółmi m.in. Jessicą Mulroney i Abigail Spencer.

Kolejne miało odbyć się w Wielkiej Brytanii w posiadłości Królowej Elżbiety w Balmoral. Planowany był piknik na świeżym powietrzu. Monarchini była bardzo podekscytowana na to wydarzenie, bo niestety, rzadko widuje prawnuka. Dla Archiego również byłaby to atrakcja – uwielbia być na dworze.

Archie uwielbia przebywać na zewnątrz. Jest tak podekscytowany widokiem wszystkich drzew. Kiedy uczy się chodzić, wchodzi wszędzie – często spacer kończy się w błocie! – mówi informator „Us Weekly”.

Meghan użyczyła głosu do filmu Disneya! Jest zwiastun i plakat

Niestety, nikt nie wie, czy na początku maja będą już możliwe podróże, a tym samym przyjęcie w Wielkiej Brytanii może się nie odbyć. Meghan i Harry pewnie zorganizują je w innym terminie.

 

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku Fot. Forum/Backgrid USA

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem fot. Forum/Backgrid