Informowaliśmy, że Meghan Markle (38 l.) i Harry przeprowadzili się do Los Angeles zdecydowanie szybciej niż planowali, a wszystko przez epidemię koronawirusa. Gdy Donald Trump ogłosił, że zamyka granice kraju w związku z koronawirusem – Meghan z rodziną zebrała swoje rzeczy i przyśpieszyła plany z przeprowadzką.

Meghan Markle panicznie boi się o Harry’ego. Stara się podnieść go na duchu

Donald Trump – USA nie będzie płacić za ochronę Megan i jej rodziny

Prezydent Donald Trump słynie z ciętego języka. Tym razem również udzielił mocnego komentarza w typowy dla siebie sposób. Trump uważa, że jest dobrym przyjacielem brytyjskiej monarchini – Królowej Elżbiety, ale przez to nie ma zamiaru traktować ulgowo Meghan Markle i Harry’ego.

MEGXIT rządzi w sieci – MEMY i najlepsze OKŁADKI o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej!

Po doniesieniach o przeprowadzce Meghan z rodziną z Kanady do USA, Donald Trump chciał jasno podkreślić, że amerykańscy podatnicy nie będą płacić za zapewnienie im bezpieczeństwa.

Jestem wielkim przyjacielem i wielbicielem królowej i Zjednoczonego Królestwa. Doniesiono mi, że Harry i Meghan, którzy opuścili Królestwo, będą rezydować na stałe w Kanadzie. Teraz opuścili Kanadę i zamieszkali w USA. Stany Zjednoczone nie zapłacą za ich ochronę. Sami muszą płacić! – napisał na Twitterze prezydent

Meghan z synem i mężem przenieśli się do słonecznej Kalifornii. Teraz Markle ma wszystko, o czy marzyła – dodatkowo jest blisko swojej mamy Dorii Ragland.

Meghan Markle w przeszłości wypowiedziała się na temat Trumpa i można było się domyśleć, że nie jest jego fanką. Była księżna w jednym z wywiadów nazwała prezydenta „mizoginistycznym”.

Po komentarzu Donalda na Twitterze – Meghan i Harry również zadbali o wydanie oświadczenia.

Książę i księżna Sussex nie planują prosić rządu USA o zapewnienie zasobów bezpieczeństwa. Dokonano prywatnych uzgodnień dotyczących bezpieczeństwa ich rodziny – powiedział rzecznik agencji prasowej Reuters. 

Meghan Markle i Harry przyłapani przez fotoreporterów na lotnisku w Kanadzie.

Fot. Forum/Backgrid USA

Meghan i Harry oficjalnie przestaną pełnić obowiązkowi królewskie z dniem 31 marca. Para wtedy stanie się niezależna finansowo.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mama Meghan Markle na spacerze z psami (ZDJĘCIA)

Harry i Meghan przeprowadzili się do Los Angeles!

Meghan użyczyła głosu do filmu Disneya! Jest zwiastun i plakat

Donald Trump i Melania Trump odwiedzają Indie.

Fot.Forum/ Reuters/ALEXANDER DRAGOForum

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/REUTERS/Phil Noble