Meghan Markle (38 l.) wraz z mężem i synem zabarykadowali się w swojej willi za 11 milionów funtów na wyspie Vancouver i prawie jej nie opuszczają. Markle robi co może, by podnieść Harry’ego na duchu. W tym trudnym czasie rodzina się zjednoczy?

Książę Karol ma KORONAWIRUSA – test pokazał wynik pozytywny

Meghan Markle panicznie boi się o męża

Cały świat wstrzymał oddech, gdy wyszło na jaw, że Książę Karol zaraził się koronawirusem. Z oficjalnych informacji wynika, że Karol wykazuje łagodne objawy, ale poza tym dobrze się czuje. Mimo to, Harry i tak zamartwia się stanem zdrowia swojej rodziny. Z jednej strony cieszy się, że jest obok żony i syna – z drugiej, chciałby być przy ojcu i babci.

Królowa Elżbieta II też może mieć KORONAWIRUSA?

W królewskich obowiązkach Księcia Karola zastąpił go jego starzy syn – książę William. Królowa Elżbieta natychmiast została objęta szczególną ochroną. Za to Harry jest z dala od rodziny. Razem z Meghan wyprowadził się do Kanady a teraz żałuje, że nie może być w tym czasie przy swoich bliskich.

Rodzina królewska a epidemia koronawirusa

Ostatnimi czasy sporo plotkowano o rzekomym konflikcie w rodzinie królewskiej. Podobno Harry i Meghan nie dogadywali się z pozostałymi członkami rodziny, przez ich decyzję o odłączeniu się i wyprowadzce z Wielkiej Brytanii. Media rozpisywały się o nieciekawej atmosferze na królewskim dworze.

Gdy wyszło na jaw, że książę Karol zachorował, Harry chciał natychmiast lecieć do Anglii, by być przy ojcu. Jak poinformował portal „Daily Mail„, Meghan sprzeciwiła się planom męża. Markle rozumie Harry;ego, ale przede wszystkim martwi się o zdrowie swojej rodziny.

Jak zdradziła osoba z bliskiego toczenia, Harry jest w stałym kontakcie z ojcem. Oczywiście jest sfrustrowany, chciałby zrobić o wiele więcej, by pomóc – twierdzi informator portalu.

Mówi się, że ten kryzys pojednał skłóconą rodzinę. Teraz wszyscy się zjednoczyli i trzymają kciuki za wyzdrowienie Karola.

Meghan Markle, Książę Harry, Księżna Kate i Książę, William

Fot.Forum/PA Images

Meghan Markle i Książę Harry kończą swoją przygodę jako starsi członkowie rodziny królewskiej.

Fot.Forum/PA Images