Pod koniec stycznia w mediach pojawiła się informacja, że Meghan Markle zostanie zaangażowana w jedną z produkcji Disneya. Mówiło się, że użyczy głosu dla jednej z nadchodzącej produkcji. Całe wynagrodzenie będzie jednak podarowane organizacji charytatywnej Elephants Without Borders.

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Meghan Markle współpracuje z Disneyem

Nie wszyscy byli pewni, czy to prawdziwa informacja. Pojawiła się kilka dni po tym, jak się okazało, że Meghan i Harry chcą odejść od rodziny królewskiej. Wówczas do sieci przedostawało się wiele informacji na temat tego, czym być może będzie zajmować się księżna. Wiele mogło być nieprawdziwych. Ta o pracy z Disneyem okazuje się prawdziwa. W sieci jest już zwiastun, plakat, a także data premiery produkcji o słoniach. Dokument „Słonie”, pojawi się na platformie streamingowej Disney+ 3 kwietnia.

„Elephant” z Meghan Markle

W mediach nie brakowało informacji o tym, że Meghan została zaangażowana do tego projektu dzięki Harry’emu. A to dlatego że podczas londyńskiej premiery Króla Lwa Harry był zauważony podczas rozmowy z Bobem Igerem, dyrektorem koncernu.

Według komunikatu, Meghan Markle spotkała się z twórcami filmu w Botswanie jeszcze w 2016 roku. Ponoć od dawna fascynowała się ich twórczością. W związku z tym twórcy poprosili ją, by użyczyła głosu. Ta się zgodziła i ponoć nagrania miały miejsce w Londynie jesienią ubiegłego roku. Disney dodał też, że to jedyny projekt, przy którym będą współpracować z Meghan.

ZOBACZ TEŻ:

Aktor miał KŁAMAĆ, że spotykał się z Meghan Markle!

Meghan Markle na OSTATNIM wyjściu SOLO. Miała na sobie skromną sukienkę

Tyle może zarobić Meghan Markle za jeden post sponsorowany na Instagramie. Suma robi wrażenie

Meghan i Harry w czerwonych strojach

fot. Forum

Książę Harry Meghan Markle w niebieskiej sukience

fot. Forum