Meghan Markle i książę Harry oficjalnie wyprowadzili się z Pałacu Kensington. Ich nowy dom spełnia ich wszelkie wymagania. Oboje są bardzo szczęśliwi.

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się z Pałacu Kensington w Londynie i przeprowadzili się do Frogmore Cottage w pobliżu Zamku Windsor.

Meghan Markle nawet PISMO ma perfekcyjne – zobaczcie, jak się podpisuje!

Windsor położone jest na zachód od Londynu. Jest to wyjątkowo urocze miejsce, gdzie dookoła jest pełno zieleni.

Będą cieszyć się bardziej mieszkając w Windsor. Czyli się klaustrofobiczne w Pałacu Kensington – mówi przyjaciel rodziny.

W Kensington Palace księżna Meghan i książę Harry mieszkali od zaręczyn, od listopada 2017 roku. Ich dwupokojowe miejsce zamieszkania od początku miało być tylko tymczasowym domem.

Meghan Markle i książę Harry założyli swój profil na Instagramie – już nie dzielą konta z Williamem i Kate

Przyjaciel pary powiedział dla People, że Meghan i Harry są bardzo szczęśliwi z przeprowadzki. Twierdzi, że sztywne ograniczenia w Pałacu Kensington nie są ani dla Meghan ani dla jej męża.

Bez sąsiadów, rodziny, zbędnego personelu, będzie im o wiele przyjemniej – powiedział przyjaciel pary.

Frogmore Cottage

Frogmore Cottage to szczególne miejsce dla księżnej Sussex i księcia Harry’ego. Tam odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa po ślubie pary. Dom wybudowany jest dla niezamężnych córek królowej Charlotty.

Meghan Markle podjęła odważną decyzję. Będzie tego żałowała?

Nowy dom księcia Harry’ego i Meghan Markle składa się z pięciu mieszkań. Do tej pory mieszkali tam wyłącznie pracownicy pałacu. Mieści się tam dziesięć pokoi, spa, sala do jogi i luksusowa siłownia.

Dom wymagał renowacji, a koszt remontu szacuje się na 1,5 miliona funtów.

Zobacz zdjęcie ich nowego domu poniżej.

Dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Windsor Dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Windsor