Księżna Meghan i książę Harry podjęli szokującą decyzję – postanowili odejść z rodziny królewskiej i żyć na własny rachunek. Była aktorka wyjechała z synem do Kanady, zostawiając męża w Wielkiej Brytanii. Już zaczęła działać na własną rękę – odwiedziła Centrum Kobiet w Vancouver.

Księżna Meghan była widziana w Kanadzie. Świadkowie ujawniają, co robiła

Meghan Markle w centrum kobiet w Vancouver

Meghan nadal pragnie udzielać się charytatywnie. Rozmawiała z managerami placówki w Vancouver, ale jeszcze nie wiemy, jakie są dalsze plany współpracy.

Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby omówić kwestie dotyczące kobiet w społeczności – można przeczytać na stronie organizacji.

Look who we had tea with today! The Duchess of Sussex, Meghan Markle, visited us today to discuss issues affecting women in the community. 💜

Gepostet von Downtown Eastside Women's Centre am Dienstag, 14. Januar 2020

Królowa ZABRONIŁA księżnej Meghan dzwonić w czasie spotkania? Bała się podsłuchu?

Księżna już nie musi martwić się o dworską etykietę. Była ubrana, jak zwyczajna kobieta – w jeansy, długie kozaki na płaskim obcasie i beżowy sweter. Myślicie, że porzuci obcasy i eleganckie sukienki?

Królowa upomniała Meghan. Księżna ma pozbyć się 2 rzeczy ze swojej szafy

Królowa Elżbieta zaakceptowała decyzję Meghan i Harry’ego

Królowa Elżbieta po długich naradach w pałacu, wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że rozumie decyzję wnuka i jego żony, chociaż oczywiście wolałaby, aby było inaczej.

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie prowadzenia bardziej niezależnego życia, pozostając jednocześnie cenioną częścią mojej rodziny. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będą spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Są to skomplikowane kwestie do rozwiązania dla mojej rodziny i jest jeszcze trochę pracy do wykonania, ale ostateczne decyzje zapadną w najbliższych dniach.

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/Mega Agency

Meghan Markle

Meghan Markle fot.Forum, Backgrid USA

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/Mega Agency