Wczoraj doszło do ważnej rozmowy między królową Elżbietą a księciem Harrym. Podczas spotkania, w którym brali też udział książęta Karol i William, Harry usłyszał od babci zgodę na rozpoczęcie nowego życia, z dala od dworu i książęcych obowiązków.

Meghan odcina się od rodziny królewskiej, bo JEDEN Z JEJ członków PRZEŚLADOWAŁ ją i Harry’ego?

Tymczasem pojawiła się nowa plotka dotycząca tego spotkania. W sieci pojawiła się informacja o tym, że księżna Meghan usłyszała, iż NIE MOŻE brać udziału w spotkaniu – nawet telefonicznie.

Pierwotnie pisano, że Meghan będzie dzwonić do męża podczas spotkania. Finalnie do takiego połączenia nie doszło. Plotkuje się, że królowa zabroniła połączenia w obawie przed ewentualnym nagrywaniem rozmów przez księżną Meghan.

Ogromny HEJT na profilu księżnej Meghan: ODDAJ TYTUŁ I WYNOŚ SIĘ!

Rzecznik Meghan zdementował dziś te rewelacje. Oświadczył, że książęca para sama podjęła decyzję o tym, że Meghan nie będzie brała udziału w spotkaniu – nawet telefonicznie.

– Uznali, że nie ma takiej potrzeby – mówi rzecznik.

Przypomnijmy, że królowa w czasie spotkania z wnukiem zgodziła się na to, by on i jego rodzina zaczęli życie z dala od rodziny królewskiej. Wyznaczyła też czas przejściowy, w którym Harry i Meghan mają dzielić życie między Wielką Brytanię a Kanadę. Dwór i książę mają w tym czasie wypracować dokładne zasady funkcjonowania rodziny w przyszłości.

Księżna Meghan, fot.  James Whatling / Mega Agency / Forum

Królowa Elżbieta, fot. James Whatling / Mega Agency / Forum