Xenia Florence Gabriela Sophie Iris, księżna Saksonii (37 l.), przeszła do historii, stając się pierwszą członkinią arystokratycznego rodu, która wylądowała na okładce Playboya… w negliżu. Sama jednak wyznała w rozmowie z redakcją, że jej zdaniem jej królewscy przodkowie „zdecydowanie by to zaakceptowali”.

Hugh Hefner wziął tyle Viagry, że ogłuchł

Niemiecka księżniczka na okładce marcowego Playboya pokazała się w pełnej okazałości. Mimo, że nie musiała, zdecydowała się na pokazanie nagiej piersi. W środku jednak znajdują się inne zdjęcia, mocniejsze i odważniejsze.

Praprapradziadkiem Xenii był Fryderyk August III, ostatni król Saksonii.

Księżniczka w niemieckim Playboy’u

Celebrytka i wieloletnia gwiazda reality show powiedziała niemieckiemu Playboyowi, że chce poprzez swoje zdjęcia pokazać, że „każda kobieta jest piękna taka, jaka jest”.

Marta Wierzbicka w Playboy’u

Nie musisz dostosowywać się do trendów ani poddawać się operacjom, żeby kogoś zadowolić […] Mam rozstępy i jestem dumna, że mogę je pokazać […] W niektórych reality show tylko ja nic nie zrobiłam ze swoim ciałem […] Inne kobiety, z których niektóre przeszły wiele operacji, powiedziały coś w tym rodzaju: Ja nie stanowiłam dla nich żadnej konkurencji, bo nie miałam krągłości i nie byłam kobieca.

Zajrzyj do galerii zdjęć: