Meghan Markle (38 l.) razem z Księciem Harrym (35 l.) i synkiem Archiem spędzili tegoroczne święta Bożego Narodzenia z dala od pałacu królewskiego. Wybrali ulubione miejsce Meghan, czyli Kanadę. Tam Markle czuje się bardzo swobodnie. Doskonale zna niektóre z mniejszych miast – to właśnie w Kanadzie kręcono serial „Suits”, w którym księżna grała jedną z głównych ról. Na Instagramie królewskiej pary pojawiło się podsumowanie roku. Meghan pokazała najnowsze zdjęcia małego Archiego.

Księżna Meghan i książę Harry pokazali swoją kartkę świąteczną. Jej gwiazdą jest Archie!

Mały Archie podczas świąt w Kanadzie

Królewskiej parze zależało, by pierwsze święta małego Archiego odbyły się z dala od kamer, w rodzinnej atmosferze. Dlatego Meghan i książę Harry zdecydowali się spędzić swój urlop w Kanadzie.

Po świętach książę i księżna Sussex udostępnili urocze zdjęcie z udziałem ich małego chłopca. W najnowszym filmie IGTV przesłanym na konto Sussex Royal – królewska para z okazji końca roku postanowiła cofnąć się do najważniejszych wydarzeń minionego roku. Książę Harry i Meghan Markle udostępnili kilka najważniejszych zdjęć z ubiegłego roku, w tym wcześniej niepublikowane ujęcia syna!

Najbardziej urocza fotografia przedstawia książę Harry’ego, który trzyma swojego siedmiomiesięcznego syna Archiego na rękach. Za nimi widać przepiękny, surowy krajobraz. Na zdjęciu rozczochrany tata uśmiecha się promiennie, patrząc na swojego syna – mały Archie jest ciepło ubrany, odpowiednio do pogody. Ma na sobie uroczą czapkę z uszkami, sztruksową kurtkę i beżowe buty marki buty Ugg

Uwielbialiśmy poznawać tak wielu z was, z całego świata i nie możemy się doczekać, aby spotkać się z wami w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że rok 2020 przyniesie każdemu z was zdrowie i szczęście – podpisała filmik królewska para 

Królewska para niedawno zrobiła sobie sześciotygodniową przerwę od obowiązków. Jednak dali do zrozumienia, że ​​wrócą na królewski szlak w 2020 r.

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rok 2020 będzie rokiem Meghan Markle? Biograf księżnej Diany napisał książkę o księżnej Sussex

Meghan Markle i Książę Harry pokazują nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubu (FOTO)

Do sieci trafiło zdjęcie 16-letniej Meghan Markle. Pozuje na nim ze swoim ówczesnym chłopakiem

Książę Harry, Archie

Fot.Instagram/sussexroyal

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Reuters