HOT mama! Meghan Markle pokazała się w obcisłej, skórzanej spódnicy (ZDJĘCIA)

Meghan Markle brała dzisiaj udział w w dyskusji na temat równości płci w Zamku Windsor z organizacjami The Queen’s Commonwealth Trust i One Young World. Na wydarzenie zawiózł ją sam książę Harry. Księżna wyglądała niesamowicie i trochę inaczej niż zwykle.

Zobacz więcej: Królowa Elżbieta ZLIKWIDOWAŁA zdjęcie Meghan i Harry’ego, które stało w jej salonie

Meghan Markle w eleganckim upięciu i skórzanej spódnicy

Meghan miała na sobie burgundowy sweterek i bordową, ołówkową spódnicę ze skóry, która podkreśliła jej kształty. Pochodzi ona od marki Hugo Boss i kosztuje około 2,5 tysiąca złotych. Zwieńczeniem stylizacji były szpilki w podobnym odcieniu, co góra jej stroju.

Tym razem księżna nie uczesała się w luźnego koka, a w elegancki sposób spięła włosy z tyłu, z przodu zostawiając zakręcone kosmyki.

Zobacz więcej: NIEZRĘCZNY moment z udziałem Meghan Markle. Zaliczyła wtopę na oczach wszystkich

Meghan zaprosiła męża do dyskusji, bo stwierdziła, że rozmowa na temat równości płci, nie może obyć się bez mężczyzn.

Ostatnio para miała trudny czas. Najpierw afera związana z mało ekonomicznym lotem, później Harry pozwał tabloid za publikację listu od ojca księżnej, Thomasa Markle.

Wygląda jednak na to, że wszystko wraca na właściwe tory.

ZOBACZ TAKŻE:

Tabloidy cię ZNISZCZĄ! – księżna Meghan ze łzami w oczach wspomina TAMTE słowa

Bukiet ślubny Meghan Markle mógł stanowić poważne ZAGROŻENIE dla księżniczki Charlotte?

Co księżna Kate i księżna Meghan trzymają w samochodzie?

 
Meghan Markle
Meghan Markle fot. Forum/Mega Agency
Meghan Markle
Meghan Markle fot. Forum/Mega Agency
Meghan Markle
Meghan Markle fot. Forum/Mega Agency
Meghan Markle
Meghan Markle fot. Forum/Mega Agency
 
29 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jak dla mnie nie powinna chodzić w takim kroju. Podkreśla brak talii i za chude dziwaczne łydki. Jak bocian po za dużym obiedzie. Dla niej są takie sukienki jak ta piękna fioletowa 🙂

Gdzie te piekne wlosy sprzed dwoch dni? I gdzie to eleganckie upięcie? Ja widze suche siano.

Ona taka byle jaka…

Mi się ta stylizacja nie podoba , ale każdy ma inny gust

Widać że miesiąc samą wodę piła haha. Chyba była reprymenda od Elżbiety bo się normalnie zachowywała, normalnie ubrana była, nie było jęzora na wierzchu i głupiego smiania w powietrze. Brawo megan. Zaczynasz używać mózgu. Elżbieta zadowolona spokojnie na zamku haha

Skórzana spódnica? Taka z niej ekolożka i weganka wlasnie. Hipokryzja bije z kazdej strony. No i hdzie te piękne, blyszczace włosy? Na półce zostały.

Te kuloski to sa bardzo brzydkie naprawde brzydkie

Jej noga wygląda jakby jakiś amator uciął jej kawałek łydki w photoshopie…

Oj była dobra głodówka. Skórzana spódnica ma to do siebie,że podkreśla mankamenty. Od pasa w górę wygląda ok, tych nóg eksponować nie powinna.

nareszcie lepiej dobrala stroj i ma talie, nawet ladnie tym razem

Nie wiem ale ona jest dla mnie obrzydliwa!

Nie wiem dlaczego wszyscy ją tak krytykują .niech każdy patrzy na siebie.mi się podoba pod każdym wzgledem

Wraca do formy, nogi już tak samo chude jak przed ciążą.