Od pięknego ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego minęło już 1,5 roku. Z łezką w oku wspominamy to wydarzenie. Teraz na jaw wyszły nieoczekiwane informacje – ten dzień mógł się skończyć dość nieszczęśliwie. Wszystko przez… bukiet księżnej i kwiaty, które druhny miały wplecione w swoje wianki.

Księżna Meghan i książę Harry pokazali Archiego. Ale URÓSŁ!

Bukiet księżnej Meghan mógł być niebezpieczny

Nieodzownym elementem ślubu jest bukiet, który trzyma panna młoda. Dla Meghan przygotowała go Philippa Craddock i zawierał on m.in. niezapominajki, jaśmin, tawułkę i konwalie.

To właśnie konwalie mogły zagrażać bezpieczeństwu dzieciom biorącym udział w ceremonii, a zwłaszcza druhnom, w tym księżniczce Charlotte, która miała na głowie wianek zawierający te kwiaty.

Księżniczka Charlotte powiedziała dzieciom w szkole, że jej mama jest w CIĄŻY

Konwalie są bardzo trujące. Ich zjedzenie może skutkować wizytą w szpitalu, a w najgorszym wypadku nawet śmiercią. Niestety – małym dzieciom zdarza się brać do buzi rzeczy niekoniecznie przeznaczone do spożycia.

Niewiele wiosennych kwiatów jest tak uroczych, jak pachnąca konwalia. Jednak za ich pięknym wyglądem zewnętrznym i przyjemnym zapachem, kryje się czarny charakter. Toksyczność konwalii sprawia, że ich przechowywanie w pobliżu dzieci i zwierząt jest niebezpieczne. Jej ​​spożycie może doprowadzić do wizyty w szpitalu lub w rzadkich przypadkach nawet śmierci – napisała Bonnie L. Grant, autorka i blogerka pasjonująca się kwiatami.

Na szczęście ślub odbył się zgodnie z planem i nie było na nim przykrych niespodzianek.

ZOBACZ TAKŻE:

Oto PRAWDA o relacjach księcia George’a i księżniczki Charlotte

Meghan Markle ZDRADZIŁA jak pieszczotliwie nazywa małego Archiego!

Co księżna Kate i księżna Meghan trzymają w samochodzie?

Ślub Meghan i Harry’ego fot. Forum/REUTERS

Ślub Meghan i Harry’ego fot. Forum/REUTERS

Księżniczka Charlotte fot. Forum/REUTERS