Meghan Markle i książę Harry to szczęśliwi rodzice synka Archiego. Okazuje się, że para planuje dla swojego potomka specjalną dietę.

Znamy kolejnego ojca chrzestnego Archiego  to Meghan go wybrała!

Archie Harrison zostanie weganinem?

Meghan Markle już będąc w ciąży uważała na to co je. Dieta jest bardzo ważna w jej codziennym życiu. Okazuje się, że para zaplanowała również dla syna specjalnie dopasowany jadłospis. Księżna Meghan i książę Harry we współpracy z dietetykiem ustalili, że będą ograniczać mięso, a większy nacisk będą stawiać na owoce, warzywa i produkty roślinne.

Co za NIESPODZIANKA! Księżna Meghan przyszła z Archiem na mecz polo (ZDJĘCIA)

Jak podaje The Sun para chce przygotować Archiego do przejścia na weganizm. Królowa Elżbieta nie popiera tego pomysłu. Jak wiemy Elżbieta II jest fanką ryb – uważa, że jedzenie owoców morza, bogatego w omega-3 jest bardzo ważne w codziennej diecie. Dieta Królowej Elżbiety oparta jest również o dziczyznę, ale także wzbogacona jest o warzywa i owoce.

Dlaczego Meghan Markle opuściła szybciej Wimbledon niż księżna Kate?

Królowa tego nie zaakceptuje. Meghan wciąż przekracza kolejne granice, co nie jest dobrze odbierane. Wychowanie dziecka jako weganina po prostu nie będzie tolerowane przez monarchię. Tworzy to tylko napięte dyskusje między Meghan i Harrym, który nie chce już dłużej denerwować swojej babci – twierdzi informator.

Jak zwykle temat diety wzbudza największe kontrowersje.

W mediach zawrzało! Ekspertka od mowy ciała o relacji Meghan Markle i Beyonce

Myślicie, że dieta eliminująca pewne produkty jest dobra dla dzieci? 

The Mega Agency

Forum, Mega Agency