Pedro Pacal na chwilę przed 50-tką ma swoje 5 minut w Hollywood. Aktor znany z serialu „The Last Of Us” i „Mandalorian” robi furorę gdziekolwiek się nie pokaże. Jego profil na Instagramie obserwuje już 8 milionów osób, a on właśnie wystąpił u Pedro Almódovara w „gejowskim westernie” z Ethanem Hawke. Aktor nazywany jest przez fanów „Tatuśkiem Internetu”.

Zobacz wszystkie gwiazdy na MET Gala 2023

Teraz Pedro Pascal (48 l.) obnażył nogi w krótkich spodenkach na czerwonym dywanie Met Gala 2023 w poniedziałek, ku uciesze fanów z całego świata. Aktor wywołał spore poruszenie w gorącym, czerwono-czarnej stylizacji projektu Valentino. Ubrany w bojówki z lakierowanej skóry i wysokie czarne skarpetki z uśmiechem chwalił się „nóżką”.

CHCĘ Pedro Pascala W KRÓTKICH SZORTACH I DUŻEJ KURTCE na co dzień, zażartował jeden użytkownik na Twitterze.

Sonda

poll-violet

Należysz do FANÓW Pedro Pscala? Objawienia Hollywood i gwiazdy "The Last of us" i "Mandalorian"?

Pedro Pascal gwiazdą MET Gala 2023

Pedro Pascal stał się wiralowym hitem na początku tego roku, gdy wystąpił w skeczu podczas „Saturday Night Live”. To właśnie stamtąd wziął się jego przydomek „daddy” (ang. tatusiek).

Wygolona na zero Florence Pugh debiutuje na Gali MET 2023

Aktor urzeka fanów swoim poczuciem humoru i  lekkim podejściem do Hollywood i jak widać także do stylu. Pedro Pascal w tym roku zadebiutował na czerwony dywanie podczas słynnej Gali MET i od razu skradł show. Jak wam się podoba najgorętszy aktor Hollwyood ostatnich miesięcy?