Mikołaj Roznerski ma na koncie wiele ról amantów między innymi w filmie „Pech to nie grzech”, czy „Diablo. Wyścig o wszystko”. Natomiast najbardziej dał się zapamiętać jako Marcin Chodakowski z serialu „M jak Miłość”. Na planie poznał Adriannę Kalską, z którą tworzył związek przez 4 lata. W styczniu 2022 roku aktorka poinformowała, że rozstała się z partnerem.

Mikołaj Roznerski znów zakochany?! Aktor komentuje doniesienia

Mikołaj Roznerski o buncie swojego nastoletniego syna

Nie jest tajemnicą, że Mikołaj Roznerski ma już 13-letniego syna. Aktor bardzo rzadko pokazuje go na swoich social mediach. Podczas wywiadu z naszym dziennikarzem wspomniał jednak o problemach, które aktualnie pojawiły się między nim a nastolatkiem.

Mój synek jest teraz w buntowniczym wieku. […] Mamy takie spory dwóch facetów, co wolno, a czego nie wolno. Jest bardzo inteligenty i sprytny i emocjonalnie rozwinięty na tyle, że potrafi mną czasami posterować. – mówi Mikołaj Roznerski

Jeden z nielicznych męskich eventów. Mateusz Banasiuk, Mikołaj Roznerski, Jakob Kosel, Jan Dąbrowski…

Aktor wypowiedział się również na temat podejścia jego syna do uczestniczenia w zajęciach szkolnych. Nie kryje, że jest to główny powód ich sprzeczek.

Jest w tym wieku, w którym uważa, że szkoła jest mu niepotrzebna do życia, bo można ten czas spożytkować inaczej. Natomiast, to jest ten wiek. Ja też taki byłem, więc walczę z nim, tłumaczę… Tutaj są te spory, że szkoła jest potrzebna. Myślę, że to kwestia roku i te hormony się ułożą i już będzie wiedział, że to, czego się teraz nauczy, to będzie mógł to wykorzystać w przyszłości. – opowiada z uśmiechem aktor

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Te zdjęcia na Instagramie wywołały poruszenie

Mikołaj Roznerski przyznał również, że nastolatek ogląda serial „M jak Miłość”, w którym gra aktor.

Bardzo lubi oglądać nie tylko mój wątek, ale w ogóle mówi, że go to wkręciło. Cieszy mnie to. – stwierdza Roznerski

 

Mikołaj Roznerski, fot. Podlewski/AKPA

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na ściance

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/fot. AKPA

Mikołaj Roznerski na ściance

Mikołaj Roznerski/fot. AKPA

Mikołaj Roznerski, fot. Piętka Mieszko/AKPA