Miley Cyrus (26 l.) w wywiadzie dla Elle opowiedziała o tym, jaką jest żoną. Gwiazda zdradziła też, że nie chce mieć dzieci.

Miley Cyrus w ogniu krytyki. Wylała się na nią fala hejtu po wstawieniu TEGO zdjęcia na Instagram

Miley Cyrus w Elle mówi, dlaczego nie chce mieć dzieci

26-letnia Miley Cyrus w ubiegłym roku wyszła za mąż za Liama Hemswortha. Para jest ze sobą od kilku lat, w międzyczasie wiele razy rozstawała się i znów do siebie wracała. W wywiadzie dla Elle Cyrus podkreśla, że nie jest tradycyjną żoną i choć jest w związku małżeńskim z mężczyzną, wciąż jest biseksualna, a jej relacja z mężem jest nowoczesna i otwarta.

Tacy jak MY! Miley Cyrus i Liam Hemsworth robią zakupy spożywcze (ZDJĘCIA)

Cyrus zdradziła również, że jako przedstawicielka Millennialsów, nie chce mieć dzieci. Wyjawiła, jaki jest powód tej decyzji:

Ziemia jest zła. Zrobiliśmy ziemi to samo, co zrobiliśmy kobietom. Cały czas bierzemy i bierzemy i oczekujemy, że ona wciąż będzie produkować. Tymczasem to jest wyczerpujące. Ona nie może już produkować. Zamieniliśmy ziemię w kupę g*wna, a ja nie zamierzam przekazywać tego mojemu dziecku. Dopóki nie poczuję, że moje dziecko będzie żyło na zadbanej planecie, nie zamierzam sprowadzać na ziemię kolejnej osoby, by musiała się z tym mierzyć. My, Millennialsi, nie chcemy się rozmnażać, bo wiemy, że ziemia tego nie udźwignie – powiedziała Miley.

Gwiazda podkreśliła przy tym, że nie rozumie, dlaczego kobiety są postrzegane wyłącznie przez pryzmat tego, że mają rodzić dzieci:

Miley Cyrus ZAATAKOWANA przez fana: Powinnaś go pozwać za molestowanie seksualne (VIDEO)

Oczekuje się od nas, że będziemy zaludniać planetę. A kiedy okazuje się, że to nie jest jeden z naszych celów, jesteśmy osądzane i mocno krytykowane (…) Jeśli nie chcesz mieć dzieci, ludzie mówią o tobie, że jesteś zimną dziw*ką bez serca, która nie potrafi kochać – mówi Miley.

 Miley Cyrus , Fot. FORUM/Backgrid

Fot. FORUM/Mega Agency

Fot. FORUM/Mega Agency