Matka Miley Cyrus, Tish Cyrus, zaręczyła się z Dominicem Purcellem, gwiazdą serialu „Prison Break”, po tym jak aktor oświadczył się w Malibu w Kalifornii w miniony weekend. Tish potwierdziła radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama w sobotę, publikując dwa zdjęcia, na których para tuli się do siebie.

„Na tysiąc procent…. TAK ❤️ @dominicpurcell” – napisała w swoim poście.

Tish Cyrus zaręczona ze znanym aktorem

55 letnia Tish i  53-letni Purcell, ujawnili swój związek oficjalnie na Instagramie w listopadzie 2022 roku. Od tamtej pory nie ukrywają swojego uczucia w miejscach publicznych i w mediach społecznościowych.

„Idziemy w Nowy Rok SZCZĘŚLIWI @dominicpurcell 🥰” – podpisała post na Instagramie w grudniu zeszłego roku. „Życzę wszystkim bezpiecznego i magicznego Sylwestra!”

Miley Cyrus już nie jest blondynką! Gwiazda zaprezentowała coś… zupełnie nowego

Wcześniej w tym roku pojawiły się doniesienia, że Tish i Purcell bardzo szybko zaangażowali się w nowy związek.

„Nie mogłoby być lepiej dla Tish i Dominica” – powiedział źródło dla magazynu Us Weekly w lutym. „[Tish] naprawdę czuje, że znalazła swoją bratnią duszę”.

Jak wygląda życie Liama Hemswortha po rozstaniu z Miley Cyrus? Szybko zakochał się w australijskiej modelce

Wiadomość o romansie Tish z Purcellem pojawiła się krótko po tym, jak jej były mąż, Billy Ray Cyrus, oficjalnie związał się z australijską piosenkarką Firerose.

Ojciec Miley Cyrus, Billy Ray zaręczył się z młodszą o 27 lat piosenkarką

Para, która miała okazję się poznać wiele lat wcześniej  przy okazji wspólnych muzycznych projektów, poinformowała o zaręczynach w listopadzie 2022 roku, po blisko dwóch miesiącach.

Jednak 61-letni Billy Ray nie dał Firerose (prawdziwe imię: Johanna Rosie Hodges) pierścionka lub formalnego oświadczenia.

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Wydali oświadczenie w tej sprawie

„Billy spojrzał na mnie i powiedział: „Czy ty, czy chcesz ze mną się ożenić?” – powiedział wokalista People w tym czasie. „Powiedział: „Kocham cię. Chcę, żeby to było oficjalne. Chcę być z tobą na zawsze”.

Oprócz 30-letniej Miley, Tish i Billy Ray mają jeszcze dwójkę dzieci: Braisona (28 lat) i Noaha (23 lata). Tish jest również matką Brandi (35 lat) i Trace’a (34 lata).

Jeśli chodzi o Purcella, dzieli on czwórkę dzieci – Josepha (23 lata), Audrey (22 lata) oraz 19-letnich bliźniaków Lily-Rose i Augustusa – z byłą żoną, Rebeccą Williamson.

Ładna z nich para?