W poniedziałek fotoreporterzy przyłapali Miley Cyrus i jej nowego chłopaka Maxxa Morando jak wychodzą ze studia nagraniowego w Los Angeles. Gwiazda pop i perkusista spędzają ze sobą każdą wolną chwilę.

Miley Cyrus i Maxx Morando są nierozłączni

Po raz pierwszy perkusista zespołu Liily i piosenkarka pojawili się publicznie razem w listopadzie 2021 roku na pokazie mody Gucci Love Parade w Los Angeles. Od tamtej pory widziano ich wspólnie kilkukrotnie m.in. na wakacjach w Meksyku, a zapytana o nowa relację Miley odpowiedziała, że jest „aktualnie jest jej ulubionym muzykiem”.

Miley Cyrus na wakacjach z nowym chłopakiem (ZDJĘCIA)

Oficjalnie żadne z nich, nie skomentowało ich związku, jednak zdjęcia mówią same za siebie. Para w poniedziałek wybrała się do studia nagraniowego. Nie wiadomo, czy łączą ich także zawodowe obowiązki, czy po prostu spędzają ze sobą każdą chwilę.

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się. Wydali oświadczenie w tej sprawie

Miley Cyrus wyglądała na zrelaksowaną i zadowoloną w towarzystwie Maxxa. Ubrana w dżinsy i bluzę z nadrukiem z magicznym grzybem zaprezentowała jeszcze bardziej rozjaśnione włosy. Jej nowy chłopak miał na sobie koszulkę bez rękawów i sprane dżinsy.

Siostry Miley Cyrus na plaży w Miami

Pasują do siebie?

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* –  Credit line: Stefan / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – , Credit line: Stefan / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* -, Credit line: Stefan / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Credit line: Stefan / BACKGRID / Backgrid USA / Forum