Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus przerywają milczenie w związku z wiadomością, że po prawie 30 latach małżeństwa rozwodzą się.

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się

W pozwie rozwodowym podano, że małżeństwo nie mieszka razem od ponad 2 lat. Tish jako powód rozwodu podała różnice „nie do pogodzenia ” i zwróciła się do sądu o równy podział majątku małżeńskiego.

Ojciec Miley Cyrus, Billy Ray chce ratować swoje małżeństwo

We wspólnym oświadczeniu dla People, Billy Ray i Tish napisali: „Po 30 latach, pięciorgu niesamowitych dzieci i życiu pełnym wspomnień, postanowiliśmy pójść własnymi drogami – nie ze smutkiem, ale z miłością w naszych sercach. Dorastaliśmy razem, wychowaliśmy rodzinę, z której możemy być tak dumni, a teraz nadszedł czas, aby wytyczyć własne ścieżki”. – czytamy. 

Billy Ray Cyrus: Ten piep… show zniszczył moją rodzinę

Tish i Billy Ray przez lata uchodzili za przykładne małżeństwo. Wychowywanie pięciorga dzieci wymagało od nich wspólnego, dużego wysiłku. Jednak od blisko 10 lat spekulowało się o nadchodzącym rozwodzie.

„Zawsze będziemy rodziną i czekamy na dalsze i pełne miłości wspólne doświadczenia jako przyjaciele i rodzice. Nie podjęliśmy tej decyzji ani lekko, ani szybko, ale skoro tak wiele mówi się o tym na świecie, chcieliśmy zapewnić pewną jasność i zamknąć ten temat, abyśmy mogli pozostać skupieni na tym, co ważne. Z miłością i nadzieją… Tish i Billy Ray Cyrus” – dodali.

Miley Cyrus i Elon Musk wychodzą razem z klubu o 6 nad ranem (ZDJĘCIA)

Para pobrała się w 1993 roku we Franklin w stanie Tennessee i ma pięcioro dzieci: Brandi (34 lata), Trace (33 lata), Miley (29 lat), Braison (27 lat) i Noah (22 lata).

tish-cyrus-billy-ray-cyrus-noah-cyrus-brandy-cyrus-backgrid-wynik