Liam Hemsworth wystąpił o rozwód z Miley Cyrus 21 sierpnia, a jego decyzja sprawiła, że ​​gwiazda muzyki pop czuje się zdruzgotana. Hemsworth (29 l.) złożył pozew o rozwód, po zaledwie ośmiu miesiącach małżeństwa i prawie 10 latach spotykania się z Miley Cyrus (26 l.)

Liam Hemsworth złożył POZEW o rozwód! Mamy skan; TO jest powodem rozstania z Miley Cyrus

Miley Cyrus jest rozgoryczona z powodu końca małżeństwa

Para po raz pierwszy spotkała się w 2009 roku na planie filmu Ostatnia piosenka i spędzili razem burzliwe dziesięć lat. Odwołali nawet swoje zaręczyny w 2013 r. Zanim wrócili do siebie w 2015 r., a następnie wzięli ślub w grudniu 2018 r. Jednak 10 sierpnia przedstawiciel Miley potwierdził, że para zdecydowała się rozstać. 11 dni później by wszystko było oficjalne, Liam złożył dokumenty w sądzie w Los Angeles. Źródło z bliskiego otoczenia piosenkarki hitu „Slide Away” powiedziało portalowi HollywoodLife, że Cyrus stara się pogodzić z końcem małżeństwa.

Miley naprawdę uwielbiała być w związku małżeńskim z Liamem i jest zdruzgotana, że ​​małżeństwo się nie udało.  Ich związek małżeński był dla niej bardzo ważny i doceniała jego znaczenie. Mieli wiele wspólnych dyskusji na temat powiększania rodziny i planowali zrobić to znacznie później, ponieważ uwielbiali spędzać czas jako mała rodzina ze wszystkimi swoimi zwierzętami. Naprawdę myślała, że ​​Liam jest jej najlepszym przyjacielem i jest jej smutno, że ich rozdział oficjalnie się kończy. Kiedy wyszła za mąż, nigdy w najśmielszych snach nie myślała, że ​​rozwiedzie się niecały rok później. To ostatnia rzecz, o jakiej myślała, że ​​się wydarzy, nie mówiąc już o tym, że stało się to tak szybko – opowiada źródło HollywoodLife z bliskiego otoczenia piosenkarki

Chociaż to nie Miley złożyła dokumenty rozwodowe, źródło HollywoodLife twierdzi, że nie była zszokowana wiadomością. Źródło podało również, że niedługo byli już małżonkowie wcale ze sobą nie rozmawiają. Zamiast tego Miley spędza czas z byłą żoną Brody’ego JenneraKaitlynn Carter.

Miley i Kaitlynn zostały po raz pierwszy zauważone podczas włoskiego wypadu. Sfotografowano je gdy całowały się w bikini  na jeziorze Como sierpnia 9. Teraz oboje z powrotem znajdują się w LA i nadal każdą chwilę spędzają razem. Zostały nawet zauważone w Soho House w West Hollywood 16 sierpnia, otwarcie całując się i przytulając.

Miley Cyrus

scena z: Miley Cyrus, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Miley Cyrus and Liam Hemsworth przyłapani przez fotografów w Barcelonie. Fot.Forum/MEGAAGENCY.

Uśmiechnięta Miley Cyrus i jej mąż Liam Hemsworth. Fot.Forum/Bacgrid.

Liam Hemsworth z żoną Miley Cyrus na premierze nowych Avengersów. Fot.Forum/MegaAgency.

Uważacie, że zachowanie Miley jest w porządku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus wydała pożegnalną balladę dla Liama Hemswortha!!

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Miley Cyrus w białych majtkach w pozie jak z Playboya; pod zdjęciem komentarze od zachwyconych mężczyzn

 

Sonda

poll-violet

Stylizacja Miley Cyrus?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Daddy & Mommy

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)