Chwilę po rozstaniu Miley Cyrus (26 l.) z mężem Liamem Hemsworthem (29 l.) wydała swoją najnowszą balladę „Slide Away”. Spekuluje się, że w ten sposób piosenkarka chciała pożegnać związek z aktorem. Para małżeństwem była jedyne osiem miesięcy.

SZOK! Znamy powody rozstania Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus żegna Liama Hemswortha w najnowszej piosence

Gdy najnowsza piosenka ujrzała światło dzienne, Miley tego dnia była widziana w klubie razem z dziewczyną Kaitlynn.

Miały obsesję na swoim punkcie. Nie mogły oderwać od siebie rąk. Całowały się wszędzie. W łazience, w barze, na środku podłogi. Nie ma wątpliwości, że są razem – zdradził Hollywoodlife świadek tych zdarzeń.

Robiły to wszędzie (całowały się) i nie obchodziło ich, kto może to zobaczyć – podało drugie, niezależne źródło.

Najwyraźniej piosenkarka hitu „Wrecking Ball” i Kaitlynn chciały uczcić wypuszczenie nowego singla Miley. Podczas gdy Cyrus nie wspomniała o Liamie ​​z imienia, tekst w dużej mierze sugeruje, że piosenka dotyczy aktora znanego z  Hunger Games .

https://www.youtube.com/watch?v=_LwX7GCE5rI

Niegdyś był to raj / Niegdyś byłam sparaliżowana/ Myślę, że będę tęsknić za światłami portowymi / Ale czas już odpuścić – w ten sposób zaczyna się piosenka. Podczas refrenu Miley śpiewa: Ruszaj się, nie mamy 17 lat / Nie jestem tym, kim byłam.

Miley i Liam zakochali się w sobie podczas kręcenia filmu Ostatnia piosenka, Miley miała wtedy 17 lat.

Nie chcę whisky i pigułek/ Nie poddaję się łatwo /Ale nie wydaje mi się, że jestem przygnębiona – melancholijnie śpiewa Miley Cyrus.

Dzień po wydaniu „Slide Away Kaitlynn i Miley były widziane razem na zakupach w Los Angeles. 52- letnia matka Miley, Tish, dołączyła do dwójki zauroczonych w sobie kobiet, podczas wycieczki do centrum handlowego. Mówiąc o jej rodzinie, klan Cyrus również  był wstrząśnięty kiedy Miley i Liam ogłosili rozpad małżeństwa 10 sierpnia. Rodzina Miley robi wszystko, by wspierać córkę w tym czasie.

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Zdołowany Liam Hemsworth widziany publicznie po raz pierwszy, od czasu oficjalnego oświadczenia o rozpadzie małżeństwa z piosenkarką Miley Cyrus. Fot.Forum/ Mega Agency.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Fot.Forum/MegaAgency

Uśmiechnięta Miley Cyrus i Liam Hemsworth wchodzą do studia NBC. Fot.Forum/ BACKGRID.

Myślicie, że kiedyś się jeszcze zejdą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mamy zdjęcia Miley Cyrus z jej nową dziewczyną; Kaitlynn Carter!

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Oto dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth ROZSTALI się