Demi Lovato (30 l.) właśnie pochwaliła się InstaStory, na którym prezentuje swój nieskazitelnie płaski brzuch. Piosenkarka i aktorka jeszcze nigdy nie była tak chuda! Co się stało?

Demi Lovato zawsze pokazywała, że ​​nie ma problemu z rozmową na każdy temat, nawet taki temat, jak twierdzenie, że ​​ma kontakt z kosmitami. Jest także zagorzałą zwolenniczką pozytywnego myślenia o ciele. Zatem co się stało, że Demi Lovato z bycia „body positive” wpadła w pułapkę bycia „chudą”. W końcu tego oczekują media?

Demi Lovato ma nowego chłopaka

W wczasie wakacji aktorka i piosenkarka podzieliła się ze swoimi followersami, że udało się jej schudnąć w tak krótkim czasie, przez „przypadek”.

Wychudzona Demi Lovato

Demi Lovato, która tak naprawdę obwinia wytwórnię Disneya o swoje zaburzenia odżywiania, zaskoczyła swoich fanów zdjęciem, które pokazuje wielką utratę wagi, bez diety.

Przypadkowo schudłam […] Nie liczę już kalorii. Nie ćwiczę już tak dużo. Nie nakładam na siebie ograniczeń. A przede wszystkim nie żyję już zgodnie z kulturą dietety… i faktycznie schudłam […] To inne doświadczenie, pełne nie niejedzenia, ale boskiej mądrości i kosmicznego przewodnictwa, pokoju, pogody ducha, radości i miłości, napisała Demi Lovato.

Demi Lovato znów uważa się za kobietę

To wszystko miało miejsce w sierpniu, teraz jednak wydaje się, że kosmiczne przewodnictwo kieruje Demi Lovato w coraz gorszą stronę. Demi Lovato jest coraz bardziej wychudzona. A przecież zawsze mówiła, że kocha swoje „wszystkie kilogramy”.