Fani Seleny Gomez i Justina Biebera nadal mają za złe tej dwójce, że się nie zeszli. Ci, którzy mieli na to cichą nadzieję, chyba przestali w to wierzyć, kiedy wokalista wziął ślub z Hailey Baldwin. Para natychmiast zyskała spore grono fanów, ale też hejerów. Niewątpliwie budzą wiele emocje i nie przestaje się o nich pisać.

Kendall Jenner i Hailey Bieber wracają z siłowni. Widać, że Kendall ostro trenuje!

Hailey Bieber o plotkach o ciąży

Jednym z bardzo często poruszanych tematów jest rzekoma ciąża modelki. Niektórzy nawet twierdzili, że Hailey i Justin wzięli ślub dlatego że spodziewali się narodzin dziecka. Jak wiadomo, para na razie nie doczekała się potomstwa, ale zagraniczne media regularnie informują, że rodzina Bieberów wkrótce się powiększy.

Modelka dowiedziała się, że jeden z zagranicznych magazynów planuje poświęcić jej jeden z artykułów i znów napisać o domniemanej ciąży Hailey. Modelka nie wytrzymała i zabrała głos. Jasno dała do zrozumienia, że magazyn opiera się na fałszywych informacjach i powinien się skupić na ważniejszych sprawach, jakimi są np. wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Ponieważ wiem, że planujecie wydać swoją historyjkę, „Us Weekly”: Nie jestem w ciąży. A więc proszę, przestańcie pisać fałszywe historie oparte na waszych „źródłach” i skupcie się na tym, co ważne: na wyborach – napisała na InstaStories.

ZOBACZ TEŻ:

Ubrana w GIGANTYCZNY MOP Hailey Bieber zamiata Nowy Jork. Stylowa?

Hailey w sukience od POLSKIEJ projektantki. Anna Lewandowska też miała na sobie jej kreacje

Hailey Bieber bez stanika, fot. FB / X17 / Forum

Hailey Bieber i Justin Bieber idą za rękę

Hailey Bieber, Justin Bieber/fot. FORUM