Przyszłe mamy lubią chwalić się swoimi brzuszkami. Dla każdej kobiety w ciąży jest to niesamowity i piękny czas, w oczekiwaniu na dziecko. 24-letnia Belle Lucia jest popularną modelką na Instagramie, która na swoim profilu zgromadziła 1,4 miliona fanów! Kobieta pieczołowicie dokumentowała całą swoją ciążę w mediach społecznościowych, ale spotkała się z niechęcią ze strony obserwatorów, co do rozmiarów jej brzucha. Komentujący zawstydzili ją przez to, że miała „maleńki” brzuch w 35 tygodniu ciąży.

10 dziewczyn z Instagrama, które są tak piękne, że każda kobieta chciałaby wyglądać jak one

Ta modelka ma TAK MAŁY brzuch w 35 tygodniu ciąży

Duży ciążowy brzuch może przysparzać kłopotów. Zdecydowanie trudniej się z nim poruszać, a wykonywanie prostych czynności staje się nie lada wyczynem. Zbyt mały brzuch może z kolei przysporzyć wielu poważnych zmartwień. Przekonała się o tym na własnej skórze modelka z Instagrama, której fani zarzucili, że ma za mały brzuch ciążowy i przez to jej nienarodzone dziecko może mieć problemy zdrowotne.

Przeglądając wcześniejsze zdjęcia Belli na Instagramie, szybko można zauważyć, że przed ciążą kobieta przywiązywała ogromną wagę do swojej sylwetki. Często chwaliła się wyrzeźbionym i szczupłym ciałem. Bella nie przestała tego robić nawet w okresie ciąży, dumnie prezentując niewielkich rozmiarów brzuch ciążowy w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym.

Jaki wygląda brzuch ciążowy zdrowej kobiety?

Modelka obecnie mieszka w Londynie. Pochodzi natomiast z Sydney. Kobieta została zmuszona do usunięcia postów pokazujących wideo ultrasonograficzne po tym, jak zaczęła otrzymywać nieprzychylne komentarze zarzucające jej, że nie jest w ciąży. Pojawiły się również tacy, którzy chcieli nastraszyć kobietę, że jej dziecko może mieć problemy zdrowotne.

Modelka do samego rozwiązania na bieżąco aktualizowała informacje na temat swojej ciąży. W 41 tygodniu urodziła, z zadowoleniem pokazując zdjęcie zdrowe syna, który ważył  nieco ponad trzy kilo.

Belle zdecydowała się zabrać głos w sprawie odpowiednich rozmiarów ciążowego brzucha. Stwierdziła, że idealny rozmiar tak naprawdę nie istnieje. Modelka udostępniła zdjęcia brzuchów innych kobiet pokazując, jak bardzo mogą różnić się wielkością. Skomentowała również reakcje internautów na jej ciążowe zdjęcia:

A wy co uważacie na ten temat? Rzeczywiście jej brzuch wyglądał na taki mały? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

UPS! Edyta Górniak błysnęła bielizną na Instagramie. Diva może pochwalić się rewelacyjną figurą

To podobno najgorzej dobrana para na Instagramie. „Przez niego stracisz lajki”

Kendall Jenner została twarzą najnowszej kampanii POLSKIEJ MARKI ! Ciao Kendall (WIDEO)

View this post on Instagram

Sorry I’ve been offline a while just been absorbing all this newborn love 💖 Birth was the best experience of my life (I know I said that about pregnancy but birth was even more positive and magical) 🥰 Can’t wait to do it again 🙈 we are so completely in love with our perfectly healthy new addition, the most perfect baby ever 🥰🥰🥰🥰 A big thank you to my amazing partner, I can’t have asked for a better daddy, best friend and birth partner! The midwives were so incredible, can’t have asked for a better team ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Also, thanks to my mum who arrived from Australia just in time right as I said “I CAN FEEL BABY IS COMING NOW!!!” 😂 ps baby is just over 7lbs (not a big baby like I was told during pregnancy 😂)

A post shared by 🌸 B E L L E L U C I A (@belle_lucia) on