Monika Miller (25 l.) jest wnuczką byłego premiera Polski. Modelka występowała w „Tańcu z Gwiazdami”, w którym zajęła 5. miejsce i jakiś czas temu przyznała, że zrobiła operację pomniejszającą biust. Teraz w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o swojej orientacji seksualnej. Przyznała, że jest panseksualna. Co oznacza ten termin?

Monika Miller przeszła operację plastyczną: „Mój kręgosłup jest teraz szczęśliwy”

Monika Miller mówi o swojej orientacji seksualnej

Monika Miller na Instagramie chętnie udostępnia zdjęcia, na których pozuje w seksownej bieliźnie, czy pokazuje swoje zdolności makijażowe. Odważne i zmysłowe fotki spotykają się z entuzjastyczną reakcją fanów. Miller na Instagramie zgromadziła ponad 100. tys. Obserwatorów.

Monika nie boi się mówi o trudnych tematach – przyznała kiedyś, że miała problemy z odżywianiem a później zdradziła, że jest biseksualna. Teraz w wywiadzie doprecyzowała swoje stwierdzenie i przyznała, że jest panseksualna.

Monika Miller pokazała zdjęcie z gimnazjum. Już wtedy miała problem z samoakceptacją

Swego czasu wokalistka Miley Cyrus powiedziała, że jest panseksualna. W wywiadzie dla Vanity Fair tak mówiła o tym, czym jest dla niej panseksualizm.

Monika Miller pokazała STARE zdjęcie – tak wyglądała przed poprawkami urody

Zmieniamy definicję tego, co dla osoby homo lub panseksualnej oznacza bycie w związku heteroseksualnym. To, co odkryłam to: ludzie zakochują się w ludziach, nie w ich płci, nie w tym jak wyglądają, nie w czymkolwiek innym. To, w czym jestem zakochana, istnieje na duchowym poziomie. Nie ma to nic wspólnego z seksualnością, płeć to mała, nic nie znacząca część związku – mówiła dla magazynu.

Monika Miller o panseksualizmie:

Monika ma dokładnie takie same podejście jak Miley – nie ma dla niej znaczenia płeć czy wygląd – a to, co reprezentuje sobą druga osoba, jakim jest człowiekiem i jaki ma charakter.

Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne. Kobiety mnie nie podrywają. A mężczyźni? Trafiam na nieodpowiednie osoby, albo mnie to już nie kręci. Coś ewidentnie jest nie tak. To jest panseksualność – mówi Monika Miller w rozmowie z Pomponik.pl.

Osoby, które deklarują, że są panseksualne – przejawiają uczucia do człowieka, niezależnie od jego płci czy orientacji seksualnej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

MONIKA MILLER zdradza JAK RYSUJE idealną kreskę na powiece i opowiada o tym, jak dba o CERĘ (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Lekarze zdiagnozowali u Moniki Miller GUZY… „Nie ma nic gorszego”

Topowe kosmetyki Moniki Miller, które są jej MUST HAVE (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Monika Miller pozuje na ściance.

Monika Miller na ściance, fot. Podlewski/AKPA

Monika Miller pozuje przed fotoreporterami.

Monika Miller na imprezie branżowej, fot. AKPA

Monika Miller w damskim garniturze na imprezie branżowej.

Monika Miller w damskim garniturze na imprezie branżowej, fot. AKPA.