Monika Mrozowska (40 l.) spodziewa się kolejnego dziecka – jest już mamą dwóch córek i syna. Aktorka pokazała spory brzuszek na Instagramie.

Monika Mrozowska oskarżona o DEPRAWOWANIE dzieci – poszło o kusy kostium kąpielowy

Monika Mrozowska jest w ciąży

Monika Mrozowska zyskała dużą popularność dzięki roli w serialu „Rodzina Zastępcza”. Dziś nie jest tylko aktorką, wydaje ebooki, jest propagatorką zdrowego odżywiania i ekologicznego stylu życia.

Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcia w obcisłej, oliwkowej sukience, spod której wyraźnie odznacza się powiększony brzuszek. Napisała, że jest w ciąży.

View this post on Instagram

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (…) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.” Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu… Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się „artykuł” podobnej treści, ale… odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy „dziennikarze”, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje „perturbacje w życiu osobistym” obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję… Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak. Jestem w ciąży❤️ Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Panie „redaktorze” , wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko 😉 Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek🤔? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z tindera… P.s. Karola @karolinasynowiec_fotografia dziękuję Ci za piękne zdjęcia❤️, a dla Was mam niespodziankę! Już w czwartek 17 września premiera mojego eBook’a , który powstał we współpracy z platformą @how2.shop 💙 Za miastem i na „obrzeżach” jest super, bo można w ciszy i spokoju pracować nad takimi fajnymi książkami! #momof4

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Monika Mrozowska pokazała jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po trzech ciążach (FOTO)

Monika jest już mamą córek: Karoliny i Jagody ze związku z Maciejem Szaciłłą oraz syna Józefa, którego ojcem jest operator filmowy Sebastian Jaworski. Gwiazda chętnie pokazuje swoje dzieci na Instagramie, jakiś czas temu zdradziła też, że jest nowym związku.

Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Gratulujemy!

View this post on Instagram

No i wróciliśmy do domu! Po długiej podróży tak przyjemnie jest znowu znaleźć się w swoich czterech ścianach 😍 Jakiś czas temu wspominałam Wam, że nasza granatowa Lola wyjechała na wieś ( dlaczego tam wyjechała, zdradzę za jakiś czas 😎😉). Na jej miejsce szukaliśmy kanapy jasnej ( choć może się to wydawać ryzykowne przy dzieciach 😂😁), lekkiej oraz takiej, na której po rozłożeniu zmieścimy się wszyscy podczas wieczornego oglądania filmów i jedzenia popcornu 😁 Naszą kanapę znalazłam na @bonamipl ( tam też kupiłam ponad pół roku temu krzesła, które sprawują się super❤️). Jeżeli Wy również planujecie w najbliższym czasie jakieś małe przemeblowanie, to… mam dla Was dobrą wiadomość 😉 Do 19.07 na BONAMI trwa akcja Tydzień Sof💕Dzięki kodowi 15NOWASOFA będzie można zdobyć 15% na wszystkie sofy i zestawy wypoczynkowe. Przy zamówieniu sofy, BONAMI oferuje swoim klientom usługę wniesienia mebla aż do mieszkania, z czego z radością skorzystaliśmy 😂💙🙏Natomiast gdyby się okazało, że kanapa jednak nie pasuje do wnętrza, BONAMI organizuje zwrot na swój koszt🤷‍♀️ Jeżeli podoba Wam się ta nasza, to jest to Milo Casa 😍, występuje ona w kilku wersjach kolorystycznych i… jest mega prosta do złożenia ( zrobiłam to sama z Jadzią 😉). Linki znajdziecie w moim bio i na stories 😘 Foto: @k_szacillo ❤️#mojebonami #milocasa #kanapa #wystrójwnętrz #wystrojwnetrz #interiordesign #wdomu #athome #zdziećmi #withkids

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem fot. Gałązka/AKPA.

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej, fot. AKPA.