Channing Tatum (40 l.) udowodnił, że może wcielić się w każdą rolę. Potrafi nawet przemienić się w magiczną księżniczkę. Aktor ujawnił, nad jakim projektem pracował od dłuższego czasu i okazuje się, że Channing postanowił napisać książkę dla dzieci. Tatum pokazał się w przebraniu księżniczki i wcale nie odjęło mu to męskości. Zobaczcie sami.

Channing Tatum szuka MIŁOŚCI przez internet. „Chciałby się z kimś spotykać i nie wstydzi się tego”

Channing Tatum napisał bajkę dla dzieci

Channing Tatum od kiedy został ojcem chętnie pokazuje na Instagramie, jak spędza czas z córką. Aktor gdy był w związku z Jenną Dewan, powitał na świecie córeczkę Everly. Dziewczyna ma teraz 7 lat i jak to bywa w takim wieku, jest zafascynowana światem księżniczek, jednorożców i magi.

Rozwód Channinga Tatuma & Jenny Dewan zrobił się PASKUDNY!

Związek Tatuma i Dewan nie przerwał, para była małżeństwem przez 9 lat, jednak gdy wypłynęła sprawa rozwodu – między mini zrobiło się nieprzyjemnie. Ex małżonkowie stoczyli prawdziwą bitwę w sądzie o opiekę rodzicielską. Córka została przy mamie, jednak Channing robi wszystko, by zrekompensować Everly swoją nieobecność. Postanowił nawet napisać dla niej książkę.

Aktor podzielił się ze swoimi obserwatorami okładką książki dla dzieci. Channing zapozował bez koszuli, ubrany w różowe skrzydła wróżki, poplamiony farbą fartuch i maską na oczy.

NIEPRZYZWOITE? Zobaczcie co pokazali Channing Tatum i Jessie J na Instagramie

Nie wiem jak u Was, ale sprawy zrobiły się dla mnie trochę dziwne w kwarantannie. Skończyło się na tym, że przypadkowo zamknęłam się w pokoju mojej 7-letniej córki. I w końcu znalazłem swoje wewnętrzne dziecko. Więc to właśnie stworzyłem dla mojej małej dziewczynki – napisał.

Książka nosi tytuł „The One and Only Sparkella” i historia opisuje niezwykłą więź łączącą ojca i córkę.

Fani w komentarzach gratulował aktorowi. Jeden z nich napisał, że w pokoju córki musiał być „niezły zestaw ciężarów”, odnosząc się do imponujących mięśni Tatuma.

Dedykację aktor poświęcił córce i napisał:

Dla Everly, najwspanialszej magicznej istoty, jaką kiedykolwiek poznałem. Jesteś moim największym nauczycielem – czytamy.

Channing, mimo że cały czas poszukuje miłości to spełnia się jako ojciec.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessie J składa urocze życzenia urodzinowe dla swojego ex – Channinga Tatuma. Dalej go kocha?

Channing Tatum i Jessie J po raz kolejny ROZSTALI się – kwarantanna zweryfikowała ich związek?

Jessie J wpadła z wizytą do swojego ex – Channinga Tatuma! Szykuje się wielki powrót?

Channing Tatum na spacerze z Jessie J - para nie przetrwała próby czasu.

Channing Tatum, Jessie J/fot. Forum/Mega Agency.

Elegancki Channing Tatum na Złotych Globach.

Channing Tatum, fot.Forum.

Channing Tatum i Jessie J na ściance, wtedy byli parą.

Channing Tatum, Jessie J/fot. Forum.