Jenna Dewan i Channing Tatum wydawali się być jednym z najbardziej udanych gwiazdorskich małżeństw. Prawda jednak okazała się inna – po 10 latach rozwiedli się. Wychowują razem 8-letnią córkę Everly. Aktorka w podcaście wyznała, jak było jej ciężko po porodzie.

Channing Tatum walczy w sądzie z byłą żoną. Jenna Dewan chce alimenty również na siebie

Jenna Dewan sama zajmowała się córką po porodzie

Jenna Dewan była gościem w podcaście Gabby Bernstein i opowiedziała, jak trudno było jej po urodzeniu pierwszego dziecka, 8-letniej Everly, którą wychowuje z Channingiem Tatumem. Nie zrezygnowała wtedy z pracy, a jej ówczesny mąż był na planie filmu na drugim końcu świata.

Channing Tatum pierwszy raz pokazał twarz 8-letniej córki: „Wygląda jak tata”

Jenna urodziła córkę w Londynie, gdzie pracował wtedy Channing, a później poleciała do Kanady na plan swojego serialu.

Musiałam z nią podróżować, a wtedy Chan przez większość czasu nie był dostępny. To ja, moja doula i Evie, podróżowałyśmy same, gdy miała 6 tygodni.

Jenna przyznała, że cierpiała na „baby blues”.

To było naprawdę trudne, ponieważ to były długie godziny. Ciągle miałam ją przy sobie na planie. (…) Kilka razy wstajesz w nocy, a potem pracujesz cały dzień. Karmiłam piersią, odciągałam pokarm, byłam bez partnera – to było po prostu szaleństwo.

Jenna Dewan ujawnia, że ​​nie może dogadać się z Channingiem Tatumem w sprawie opieki nad córką

Aktorka ma również synka Calluma z obecnym partnerem Stevem Kazee. Przyszedł na świat podczas pandemii i pierwsze tygodnie po jego urodzeniu wyglądały zupełnie inaczej.

Mimo że świat oszalał, byłam w domu, w tym miłosnym gniazdku i było inaczej.

Channing Tatum z córką fot. /Backgrid UK / Forum

Jenna Dewan z córką Everly fot. Backgrid USA / Forum

Jenna Dewan z córką fot. X17 / Forum