Lewandowscy właśnie zakończyli wizytę w Cannes i Monako. Przez ostatnie dni para próbowała zaistnieć w światowych media, pozując na 75. edycji Festiwalu Filmowym w Cannes oraz na wyścigach Formuły 1 o Grand Prix Monako. Do tej pory lansowali się tam m.in. Beckhamowie, Kardashianki, Jenner, czy Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez.

Anna i Robert Lewandowscy brylują podczas drugiego dnia w Cannes. Suknia Lewej to PETARDA!

Anna i Robert Lewandowscy w Monako

Ania i Robert Lewandowscy w tym roku pojawili się także na paryskim fashion weeku, co oznacza, że teraz próbują zagościć w zagranicznym show-biznesie jak Beckhamowie, czy Ronaldo z Georginą. I trzeba przyznać, że wychodzi im to świetnie!

Anna Lewandowska w Monako

Anna Lewandowska w Monako Fot. Instagram/annalewandowskahpba

Co robią Lewandowscy po Cannes? Świetnie się bawią bez dzieci

Anna Lewandowska ze sztabem stylistów przygotowała przepiękne kreacje na każdy dzień. Na Cannes się nie skończyło! Ania mogła zaprezentować się także na słynnych wyścigach Formuły 1 o Grand Prix Monako, które przyciągają elity z całego świata.

Anna Lewandowska w Monako Fot. Instagram/annalewandowskahpba

 

Lewandowscy oczywiście nie byli zwykłymi gośćmi na trybunach. Dostali zaproszenie od samego zespołu Astona Martina, dzięki temu mogli podziwiać zawody z bliska. Sam Aston Martin szczycił się tym na swoim Instagramie, że pojawił się u nich Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska pozuje z Georginą Rodriguez. Wiedzieliście, że się znają?

Robert Lewandowski w Monako

Robert Lewandowski w Monako Fot. Instagram/Aston Martin Aramco Cognizant

Wieczorem Anna Lewandowska przebrała się w kreacje projektu Dolce & Gabbana i udała się na kolacje z przyjaciółmi: Bozeną, właścicielką cukierni w Monachium oraz jej mężem, który sprzedaje luksusowe samochody.

Wczoraj wieczorem. Czas wracać do naszych dzieciaków i pracować – To będzie ciekawy czerwiec – napisała pod ostatnim postem na Instagramie Lewandowska.