Na platformie Netflix pojawia się coraz więcej polskich produkcji. Tym razem można znaleźć zwiastun serialu opartego na książkach mistrza kryminału, Harlana Cobena. W główne role wcieliłą się Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. O czym jest serial? Trzeba przyznać, ze zapowiada się bardzo ciekawie.

Wspólny seans bez wychodzenia z domu? Netflix ma ŚWIETNE rozwiązanie!

Polski serial „W głębi lasu” na Netflixie

Na Netflixa trafi kolejna polska produkcja. Wcześniej na platformie pojawił się serial „1983” z Maciejem Musiałem w reżyserii Agnieszki Holland – jednak nie zachwycił widzów. Tym razem producenci postawili na scenariusz, oparty na prozie Harlana Cobena. Można już obejrzeć oficjalny zwiastun serialu kryminalnego „W głębi lasu”. O czym on opowiada?

O czym jest serial „W głębi lasu”?

Akcja serialu toczy się w dwóch wymiarach czasowych – w 1994 roku oraz w 2019 roku. Historia opowiada o losach warszawskiego prokuratora (w roli Grzegorz Damięcki), który wiele lat temu stracił ukochaną siostrę. Agnieszka Grochowska wcieli się w rolę pracownicy uniwersytetu – Laury, która była z Kopińskim w noc zaginięcia jego siostry.

Dziewczyna zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiele lat później w tym samym lesie zostają znalezione szczątki. Policja podejrzewa, że ma to związek z historią sprzed lat. Serial trzyma w napięciu a widz jest wciągnięty w losy głównych bohaterów i ch mroczne tajemnice. 

Cztery osoby weszły do lasu i nigdy stamtąd nie wróciły… – zaczyna mówić głębokim głosem bohater „W głębi lasu”.

Serial pojawi się na Netflixie 12 czerwca 2020 roku. Będzie liczył sześć odcinków. Za reżyserię „W głębi lasu” odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka.

Zamierzacie oglądać?

Poniżej można zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun serialu „W głębi lasu”. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Na Netflixie będzie można obejrzeć perypetie Rodziny Kardashianów. Kiedy show trafi na platformę?

Dokument o Taylor Swift na NETFLIXIE. Wbiła szpilę Kanye Westowi

Henry Cavill i inne gwiazdy Wiedźmina na premierze serialu Netflixa w Warszawie (ZDJĘCIA)

Serial "W głębi lasu" niedługo na Netflixie.

Serial „W głębi lasu” niedługo na Netflixie, fot.Screen z oficjalnego zwiastuna serialu.

Serial "W głębi lasu" niedługo na Netflixie.

Serial „W głębi lasu” niedługo na Netflixie, fot.Screen z oficjalnego zwiastuna serialu.