Edyta Górniak (47 l.) od początku światowej pandemii podkreślała, że absolutnie nie da się zaszczepić. Diva komentowała słowa wypowiedziane przez byłego Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego, zarzucając mu brak logiki. Edzia jest bardzo zadbaną kobietą w teraz dba o siebie jeszcze bardziej. Na Instagramie dodała zdjęcie a w opisie zdradziła, jakie ma podejście do tego, co obecnie dzieje się na świecie.

Edyta Górniak będzie kandydować na Prezydenta Polski? Namawiają ją do tego fani

Edyta Górniak filozofuje na temat koronawirusa

Edyta Górniak jakiś czas temu dołączyła do grupy koronasceptyków – osób, które nie wierzą w światowa pandemię spowodowaną koronawirusem. Są zdania, że wszystko co się teraz dzieje zostało wcześniej zaplanowane i wyreżyserowane przez globalistów, którzy w ten sposób, pod przykrywką demokracji chcą rządzić ludźmi i ograniczać ich wolność, a co ważniejsze zbogacać się kosztem naszego zdrowia.

Edyta Górniak uważa, że pandemia została ZAPLANOWANA przez globalistów: Dopóki żyję NIE DAM SIĘ ZASZCZEPIĆ

W życiu Edyty dużo się działo. Gwiazda przeprowadziła się na Podhale i postanowiła odpocząć od mediów społecznościowych. Edzia długo nie wytrzymała bez fanów i już wróciła na Instagrama. Opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje naga od pasa w górę a na głowie ma bujny pióropusz. Diva rozprawiała na temat prawdy, pijąc do tego co dzieje się na świecie.

Trzech rzeczy nie udaje się zbyt długo ukrywać: Księżyca, Słońca i Prawdy – napisała Edzia.

Edyta Górniak naga od pasa w górę.

Edyta Górniak naga od pasa w górę. Fot.Instagram:edytagorniak.

Edyta Górniak dyskutuje na temat koronawirusa

W komentarzach wywiązała się ciekawa dyskusja. Jedna z fanek postanowiła przedstawić sytuację z życia i opisała historię wujka, który choruje na covid-19, którego istnienie neguje Górniak.

Edyta Górniak nawet w czasie pandemii wygląda obłędnie. Ta stylizacja podkreśliła jej nogi, jak u modelki

Mój wujek, też Żyd, od czterech tygodni leży w Izraelskim szpitalu, w śpiączce, pod maszyną, która pozwala mu oddychać, ponieważ zaraził się COVID-19 i ma straszne powikłania. Nie wiem, jak pani widzi to, że nasza rodzina wzbogaca się finansowo w jakikolwiek sposób. Może warto byłoby pomyśleć o drugim człowieku z empatią i miłością, którą pani tak często deklaruje, a której jakoś nie widać, szczególnie wobec ludzi innego wyznania czy przynależności etnicznej – napisała Internautka.

Na odpowiedź wokalistki nie trzeba było długo czekać. Górniak podkreśliła, że jest osobą, która nie kieruje się w życiu podziałami i zasugerowała, by jej fanka miała szersze horyzonty.

Życzę Ci spokoju serca i szerokiego pojmowania zagadnień światowych. Podziały na tzw. rasy ludzkie, popularyzowane od tysięcy lat, widzą tylko ci, którzy te podziały mają w sobie. Warto, abyś się ich pozbyła. Bądź bezpieczna, pokój Tobie – odpowiedziała diva.

Zgadzacie się z Edytą?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wróblewska uderza w Edytę Górniak: „To, co mówi, to są totalne kocopoły”

Edyta Górniak PRZYTULIŁA Martyniuka na scenie. Będzie duet?

Edyta Górniak znowu się przeprowadza. Zdradziła podczas nagrań „The Voice of Poland”

Edyta Górniak z synem Allanem.

Allan Krupa, Edyta Górniak, fot. AKPA.

Szykowna Edyta Górniak uśmiecha się do fotoreporterów.

Edyta Górniak w drodze na wywiad z Marcinem Rolą, fot. AKPA.

Elegancka Edyta Górniak w niebieskim płaszczu.

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu, fot.AKPA.