Edyta Górniak (47 l.) od wybuchu koronawirusa postanowiła częściej wypowiadać się na tematy polityczne. Diva zapowiedziała, że według niej pandemia została zaplanowana przez globalistów i przyznała w wywiadzie – że ona i jej syn nie mają zamiaru się zaszczepić. Edzia zaprosiła do rozmowy Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Okazuje się, że jej apel przypadł do gustu najwierniejszym fanom – którzy zaczęli namawiać ją do kandydowania na prezydenta.

Edyta Górniak uważa, że pandemia została ZAPLANOWANA przez globalistów: Dopóki żyję NIE DAM SIĘ ZASZCZEPIĆ

Edyta Górniak będzie kandydować na prezydenta RP?

Edyta Górniak do tej pory, w głównej mierze skupiała się na swojej karierze wokalistki. Od pewnego czasu Górniak postanowiła częściej wypowiadać się na tematy polityczne. Zaczęło się od tego, ze wokalistka skrytykowała działania podejmowane przez polski rząd, w celu walki z pandemią. Zapowiedziała również, że jest przeciwniczką szczepień na koronawirusa.

Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm – powiedziała w wywiadzie dla wRealu24.

Jej nieugięta postawa spodobała się najwierniejszym fanom wokalistki – którzy postanowili namawiać ją, by startowała w kampanii na prezydenta Polski. Edzia zabrała głos na swoim Instagramie i opublikowała szczere wideo, w którym wyjaśniła jaki ma stosunek do zbliżających się wyborów.

Edyta Górniak mówi o kandydowaniu na prezydenta

Pewnie wiecie, bo czytaliście na forach, na moich fanpage’u i Instagramie, że jest takie trochę abstrakcyjne zapytanie i prośba o to, bym kandydowała na prezydenta Polski. I jest to dość abstrakcyjne, ale motywy i uzasadnienia, które piszecie państwo – bo piszą to także dorośli ludzie, profesorzy i lekarze – nie tylko wy kochani – mówi Górniak.

Edzia przyznała, że kocha muzykę i to z nią wiąże swoją przyszłość.

Nie mogę się za bardzo teraz do tego odnieść, bo temat jest dość poważny. Wiecie o tym, że ponad wszystko kocham muzykę, więc nie mogłabym po prostu jej zostawić. Jest to dla mnie wielki, wielki dowód szacunku i zaufania społecznego, bardzo się z tego cieszę. Natomiast temat jest dla mnie dosyć abstrakcyjny, mimo że te listy uzasadniające i motywujące są naprawdę bardzo mocne. Jednak nie mogłabym tego zrobić, nie czułabym się przygotowana, nie jest właściwe miejsce dla mnie, nie znam tylu mądrych ludzi, których mogłabym zaprosić do współpracy, do przebudowy kraju. Kto by miał odwagę podjąć się posprzątania wszystkiego w naszej rzeczywistości polskiej? – dopytywała Górniak.

Edyta Górniak uśmiecha się do fotoreporterów.

Edyta Górniak w drodze na wywiad z Marcinem Rolą, fot. AKPA.

Edyta przyznała, że sytuacja jest bardzo poważna – jednak nie widzi siebie w roli głowy państwa. Nie czuje się na tyle przygotowana, by obejmować tak ważne stanowisko. Jednak Edyta podkreśliła, że takie prośby ze strony fanów są wyrazem szacunku i zaufania ze strony fanów.

Wokalistka zaapelowała również, by fani zachowali spokój i rozwagę podczas zbliżających się wyborów i nie dali się sprowokować.

Fani w komentarzach pod filmikiem dziękowali Edycie za live’a, na którym wyjaśniła swoje stanowisko. Internauci zauważyli, że Edyta promienieje i wygląda na szczęśliwą.

Panie Edyto, uspokaja pani i daje nadzieję na wszystko co nas czeka.

Pani Edyto wzrusza mnie Pani tak bardzo.

Za prezydenturę brać się nie warto – czytamy w komentarzach.

Żałujecie, że nie zobaczycie nazwiska Edyty na kartach do głosowania?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Górniak do Karoliny Korwin-Piotrowskiej: „Odstawiamy alkohol my Dear”

Edyta Górniak nawet w czasie pandemii wygląda obłędnie. Ta stylizacja podkreśliła jej nogi, jak u modelki

Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski odpowiada Edycie Górniak. Podważył jej tezę na temat koronawirusa

Edyta Górniak na czerwonym dywanie.

Edyta Górniak, fot. Baranowski/AKPA.

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu.

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu, fot.AKPA.

Edyta Górniak wita się z dziennikarzem Marcinem Rolą.

Edyta Górniak wita się z dziennikarzem Marcinem Rolą, fot.AKPA.