W tym roku wiele związków zarówno w światowym, jak i polskim show-biznesie nie przetrwało próby czasu. Niektóre rozstania złamały nam serce, inne, patrząc na powody zerwania, dobrze, że się stały. Zobaczcie, które pary nie są już razem.

Chris Pratt i Anna Faris

Uchodzili za idealne małżeństwo, więc kiedy ogłosili, że są w separacji wszyscy byli w szoku. Nie wszystko jednak w ich związku grało tak jak trzeba. Prawdopodobnie rozstali się ze względu na rozpędzającą się karierę Chrisa. Anna chciała bardziej skupić się na życiu rodzinnym, a jego ciągle nie było w domu.

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Fergie i Josh Duhamel

Rozwiedli się po 8 latach małżeństwa. Niewiele wiadomo o powodach rozstania, jednak Fergie wyznała niedawno, że ciężko jest się jej z tym pogodzić i kosztuje ją to wiele łez.

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Kylie Jenner i Tyga

Kylie zaczęła być z Tygą już jako 16-latka. Rozstawali się i wracali do siebie. Ostatecznie Kylie stwierdziła, że po prostu nie dojrzali do tego związku. Ona jednak szybko odnalazła szczęście w ramionac Travisa Scotta, z którym prawdopodobnie spodziewa się dziecka…

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Mel B i Stephen Belafonte

Kiedy Mel B złożyła pozew o rozwód w marcu, po 10 latach małżeństwa, w mediach wywołała prawdziwy skandal. Zaczęły wychodzić intymne szczegóły z ich życia. Mel B musiała zmagać się z jego napadami agresji i przemocą wobec niej. W takim razie całe szczęście, że się rozwiedli.

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Selena Gomez i The Weeknd

Selena po ciężkich przeżyciach z Justinem Bieberem, zaczęła spotykać się z wokalistą The Weeknd. Wszystko wskazywało na to, że ich związek jest udany, mimo że musiała dla niego poświęcić przyjaźń z jego byłą, Bellą Hadid. Okazało się jednak, że relacja nie przetrwała. Powód? Selena wróciła jednak do Justina…

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Jennifer Lawrence i Darren Aronofsky

Aktorka i reżyser rozstali się w październiku. Podobno wszystko przebiegło w przyjaźni, jednak znajomi Jen twierdzili, że ma on na nią toksyczny wpływ…

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Katy Perry i Orlando Bloom

Wydawało się, że para jest razem szczęśliwa, jednak niestety nie przetrwali. Okazało się, że mają Inne wizje przyszłości. Katy marzyła o założeniu rodziny, a Orlando o karierze…

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

Czas na rozstania w polskim showbiznesie. Para była ze sobą zaledwie kilka miesięcy, ale podobno nie mieli dla siebie czasu. Marcelina obecnie spotyka się z Brazylijczykiem Leonardo Marguesem.

Joanna Krupa i Romain Zago

Ich małżeństwo zakończyło się po 10 latach. Mimo że dużo opowiadali o rozstaniu tabloidom, to już sami do końca nie wiemy, o co poszło. Ponoć Joanna zbyt często wyjeżdżała, rozwijała karierę, a Romain już chciał mieć dzieci. Ważne, że rozstali się w zgodzie i nawet wspólnie świętowali rozwód!

Edyta Górniak i William McKinney

Ależ była zakochana! Edyta Górniak dla nowego partnera przeprowadziła się do Kalifornii. Niestety, tym razem nie wyszło. Edyta napisała na swoim Instagramie:

Dobry Boże, nigdy więcej nie dawaj mi miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Skończyłam.

Podobno William miał za złe Edycie, że zbyt często jeździ do Polski.

Najgłośniejsze ROZSTANIA w 2017 roku