Lato 2021 na ulicach miast i letnich kurortów będzie miksem projektantów z całego świata: od tych najbardziej fantazyjnych i barwnych po klasyczne, ponadczasowe modele. Każdy znajdzie coś dla siebie. Optyk Kochański to miejsce w centrum Gdyni, gdzie w urokliwym butiku wybierają okulary i oprawy polscy celebryci. Najgorętsze trendy pokazała specjalnie dla czytelników Kozaczka właścicielka Aleksandra Kochańska.

Kosmetyczna soczewka

Jednym z najważniejszych trendów są soczewki „kosmetyczne” o delikatnym zabarwieniu w wielu modnych odcieniach od beży i złota przez brązy do pastelowych kolorów jak zieleń czy niebieski.

Umożliwiają one swobodę noszenia także w pomieszczeniach, aż do późnych godzin popołudniowych. Zwracają uwagę swoją atrakcyjnością i pięknie odbijającym światłem np. jak u Alexandra McQueena czy Fendi. Zerknijcie, jak noszą je polskie celebrytki Ola Ciupa, Magdalena Pieczonka i Ata Postek!

 

okulary

oprawki

Okulary na łańcuszku

Sezon wiosna-lato 2021 należy do nich. To totalny must have ! Wiedzą  o tym Natalia Siwiec i Blanka Lipińska, które zadały szyku, wybierając okulary z tym akcesorium. Dosyć długo okulary z łańcuszkiem były uważane za dodatek jedynie praktyczny i – co tu kryć – kojarzyły się z babcinym stylem. Teraz zyskały funkcję estetyczną i biżuteryjną. Spotkamy je w przeróżnych wzorach, od delikatnych w stylu boho po masywne i przeskalowane z pazurem. Występują jako zestaw do okularów, można je też dokupić osobno.

oprawki

okulary

Klasyki

Świat mody okularowej wraca do klasyków. Duże oprawki królowały w latach 60. XX i znów wracają w wielkim stylu.

Czarny klasyk, np. Celine, pasuje do każdej urody, okazji i zawsze do eleganckiej stylizacji, jak u np. Melanii Trump czy Izabeli Janachowskiej, lub do miejskiej stylizacji z dresem.

„To mój ulubiony model” – mówi Aleksandra Kochańska.

okulary

oprawki

Wszystkie oprawy znajdziesz w sklepie https://optykkochanski.pl/ lub w butiku na Placu Górnośląskim 4A w Gdyni.

 

Materiał prasowy