Beyonce (38 l.) wraz z mężem Jay-Z (49 l.) są rodzicami 8-letniej Blue Ivy oraz bliźniaków – Rumi i Sir, które mają po 2 lata. Ich najstarsza córka dwa dni temu świętowała swoje urodziny.

7-letnia córka Beyonce, Blue Ivy z mamą na zakupach (ZDJĘCIA)

Córka Beyonce skończyła 8 lat

Beyonce od kiedy została mamą trójki dzieci, godzi karierę i macierzyństwo. Diva z pewnością musi być zapracowana, jednak jak sama powiedziała w jednym z wywiadów – wtedy czuje, że żyje. Bey jest osobą publiczną, doskonale odnajduje się na największych scenach świata, jednak zdecydowała że sferę prywatną będzie trzymać z dala od show-biznesu. Raz na jakiś czas zabiera najstarszą córkę Blue Ivy na czerwony dywan, czym za każdym razem wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Beyoncé zachwyciła świat, gdy ogłosiła na MTV Music Music Awards w 2011 roku, że spodziewa się pierwszego dziecka . Prawie dziewięć lat później, jej córka wygląda jak wykapana mama.

Blue Ivy Carter niedawno obchodziła 8 urodziny. Nie wiadomo jakie prezenty otrzymała od sławnych rodziców, ale jej dziadek (ojciec Beyonce) Mathew Knowles postanowił złożyć dziewczynce urocze życzenia urodzinowe. Przy okazji pokazał, jak wyrosła jego wnuczka.

Fani zgodnie stwierdzili, że dziewczynka jest tak samo fotogeniczna jak jej mama. Ma dopiero 8 lat a już teraz zachwyca urodą. Na urodzinowej fotografii Blue Ivy ma na sobie pomarańczową koszulkę z długimi rękawem, spódnicę w wiśnie i różowo-fioletowy plecak w wzory ananasa.

Wszystkiego Najlepszego dla mojej pięknej i najstarszej wnuczki Blue Ivy – podpisał zdjęcie ojciec Beyonce

A Wy, widzicie podobieństwo małej Blue Ivy do Beyonce?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Beyonce POKAZAŁA siebie i DZIECI pierwszy raz po porodzie! (Instagram)

Beyonce i Jay-Z przynieśli własnego szampana na Złote Globy

OBŁĘDNA Beyonce na prywatnej gali. Pokazała swoje seksowne krągłości (ZDJĘCIA)

Blue Ivy

Fot.Forum/BACKGRID USA

Beyonce Blue Ivy

Fot.Kirby Lee-USA TODAY Sports