18-letni syn Elona Muska złożył w sądzie dokumenty mające na celu zalegalizować jego zmianę płci z męskiej na żeńską. A także zmianę nazwiska:

Nie mieszkam już z moim biologicznym ojcem ani nie chcę być z nim spokrewniony w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek kształcie lub na dokumencie – wyznał 18-letni Xavier Musk.

Matka dzieci Elona Muska spotyka się z transpłciową aferzystką amerykańskiego wywiadu

Xavier Musk chce zmienić swoje dotychczasowe dane na Vivian Jenna Wilson. Transpłciowa nastolatka wyjaśniła, że ​​chce przyjąć nazwisko matki, aby zdystansować się od taty.

Koniec Xaviera Muska

Syn Muska jeszcze nie skomentował tego, czy otrzymuje wsparcie finansowe od swojego taty, którego majątek w wysokości 213 miliardów dolarów czyni go najbogatszym człowiekiem na świecie.

Elona Musk pozwał Amber Heard, poszło o EMBRIONY

Elon Musk był żonaty z matką Vivian, kanadyjską pisarką Justine Wilson, od 2000 do 2008 roku. Ich pierwszy syn, Nevada, urodził się w 2002 roku i zmarł na zespół nagłej śmierci niemowląt 10 tygodni po porodzie. Para miała później synów bliźniaków: Xaviera i Griffina  oraz trojaczki: Damiana, Kaia i Saxona, obecnie 16-letnich.

Talulah Riley i Elon Musk Fot. Dave Bedrosian / Zuma Press / Forum

5 nastoletnich chłopców nie pojawia się w mediach i żyją raczej poza medialnymi radarami. Elon Musk ma także dwoje dzieci, X Æ A-Xii i Exa Dark Sideræl z kanadyjską piosenkarką Grimesem.

Elon Musk na Met Gala Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum