W styczniu pojawiła się informacja, że Elon Musk (48 l.), CEO firmy Tesla, po raz kolejny zostanie ojcem. Musk dotychczas miał sześciu synów z pierwszego małżeństwa z kanadyjską pisarką Justine Wilson, z którą rozwiódł się w 2008 r. po ośmiu latach małżeństwa.

Elon Musk poleciał specjalnie do Rio, żeby zobaczyć Dakotę Johnson w bikini

Elon Musk i Grimes zmienili imię syna

Na początku maja miliarderowi urodził się kolejny syn. Elon Musk doczekał się go z Claire Boucher (31 l.), szerszej publiczności znanej jako Grimes. Musk pochwalił się radosną nowiną na Twitterze, gdzie zdradził też imię syna i wywołał tym wiele sensacji. Wszystko przez to, że nie jest to tradycyjne imię. Musk i Grimes dali synowi na imię X Æ A-12.

Oczywiście wiele osób miało problem z rozszyfrowaniem wymowy tego imienia. Musk pospieszył z wyjaśnieniem i powiedział, że X jest wymawiane „jak litera”, „Æ” jest wymawiane jak „ash”. Natomiast człon A-12 miał być hołdem miliardera złożonym samolotowi rozpoznawczemu Lockheed A-12.

Maye Musk, matka Elona Muska: Mąż mnie bił i znęcał się nade mną psychicznie

Imię dziecka Elona Muska i Grimes

Kilka dni później okazało się, że kalifornijskie prawo nie pozwala na nadanie takiego imienia. Imię na akcie urodzenia może składać się jedynie ze znaków z języka angielskiego, nie może zawierać symboli, cyfr ani cyfr rzymskich.

Grimes i Elon Musk byli zatem zmuszeni do zmiany imienia, które wybrali dla syna. I teraz nowe imię to X Æ A-Xii. Sprytnie?

ZOBACZ TEŻ:

Errol Musk, ojciec Elona, ma dziecko z własną pasierbicą

Johnny Depp POZYWA Amber Heard i twierdzi, że ZDRADZAŁA go z Elonem Muskiem

 

Elon Musk i Grimes w drodze

Elon Musk i Grimes/fot. Forum

Elon Musk i Grimes idą za rękę

Elon Musk i Grimes spodziewają się dziecka?/ fot. Forum