Elon Musk (52 l.) ma już 11 potomstwa. Informacja o kolejnym, nazwanym Techno Mechanicus (matka nazywa go Tau) pojawiła się w opublikowanej w New York Times recenzji biografii potentata „Elon Musk”. Matką jego kolejnego dziecka jest kanadyjska piosenkarka Grimes (35 l.). Matka… już 3 jego dzieci.

Elon Musk wyzywa Marka Zuckerberga na kolejny pojedynek

Niewiele wiadomo o dziecku ani o tym, kiedy mogło się urodzić. Para, która związała się w 2018 roku ma także dwójkę dzieci: roczną córkę Exę Dark Sideræl – której pseudonim to „Y” – i 3-letniego syna X Æ A-12.

Elona Musk i jego 11 dzieci

Ja i E zerwaliśmy *znowu* od czasu napisania tego artykułu, haha, ale on jest moim najlepszym przyjacielem i miłością mojego życia, a moje życie i sztuka są teraz na zawsze poświęcone Misji, napisała Grimes na Twitterze.

Była żona Muska zaręczyła się z dziecięcą gwiazdą „Love Actually”

Choć nie jest jasne, czy oboje wrócili do siebie. Grimes i Musk zostali przyłapani w lipcu tego roku w Portofino wraz z ich synem. Chociaż nie zostali razem sfotografowani, źródło poinformowało wówczas bgrytyjskie Daily Mail, że mieszkali w tym samym eleganckim hotelu. Syn Elona Muska Saxon (17 l.) był również obecny podczas włoskich wakacji.

Musk jest ojcem 11 dzieci z 3 kobietami.