Natalia Klimas (37 l.) pod koniec lipca ubiegłego roku urodziła pierwsze dziecko, córeczkę Zuzę. Bardzo szybko zdecydowała się na kolejne potomstwo, bo rok później była już w kolejne ciąży.

Natalia Klimas o drugiej ciąży

Natalia Klimas wyznaje: „mam już dość mieszkania na wsi!”

Natalia Klimas chroni swoje życie prywatne – od czasu do czasu pokazuje na Instagramie córeczkę Zuzię. Natomiast często pod zdjęciami opowiada, co się dzieje u niej w życiu, jak się czuje i na co ma ochotę. Dzisiaj wrzuciła fotkę ze spaceru po parku i zdradziła, jak radzi sobie w końcówce ciąży:

Bardzo dziwne są te ostatnie tygodnie ciąży. Jest mi już ciężko jak cholera z brzuchem, kiedy dzwonią przyjaciele i znajomi i pytają jak się czuję, nie mam już nawet siły się krygować i odpowiadam, że mam dosyć i że jestem już zmęczona. Fakt jest faktem, zaszłam w drugą ciążę szybko po Zuzi i mam wrażenie, że mój organizm jest mocno zmęczony – stwierdza aktorka.

Natalia Klimas jest w drugiej CIĄŻY: „Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem”

Plusem tej sytuacji jest fakt, że będzie mała różnica wieku między rodzeństwem i będą się razem kotłować i wychowywać.

Ja tego luksusu posiadania rodzeństwa nie miałam, mój mąż również nie. Jak sądzę, wiele problemów wychowawczych mam rozwiązanych (tak, wiem, będą inne!). Będą musiały się dogadywać, dzielić, walczyć o swoje, tolerować nawzajem. To już dużo ważnych lekcji – podkreśla.

Tłumaczy, że pierwszy rok będzie jazdą bez trzymanki i choć ma chwile, kiedy już jej ciąży brzuszek, z drugiej strony armagedon który nadchodzi, sprawia, że wieczorami głaszcze się po brzuszku, przymyka oczy i szepczee: „siedź tam kochanie moje jeszcze i ani mi się waż wcześniej wychodzić!„.

Natalia Klimas wspomina ślub sprzed roku: Welon to był kawałek tiulu, kupiony za grosze