Ilona Łepkowska nie boi się wyrażać publicznie swojego zdania i tym razem głos zabrała na temat gwiazd wypoczywających na Zanzibarze. Mocno dostało się Natalii Kukulskiej, która chwaliła się sylwestrowym koncertem właśnie w tym egzotycznym miejscu.

Ilona Łepkowska drwi z gwiazd wypoczywających na Zanzibarze. Mocno dostało się Kukulskiej

Natalia Kukulska odpowiada Ilonie Łepkowskiej

Do zanzibarskich wakacji dołączyły inne polskie gwiazdy, które bardzo szybko zaczęły chwalić się fotkami z plaży. I nie byłoby w tym wszystkim nic dziwnego ani szokującego, gdyby nie fakt, że właściciel hoteli Pili Pili – Wojciech Żabiński, będący jednocześnie twarzą marki został skazany przez polski sąd na dwa lata i dwa miesiące więzienia za oszustwo, jak udało się ustalić dziennikarzom Gazeta.pl.

Ilona Łepkowska miażdży serial „Osiecka”. Z kolei Maja Frykowska musiała wydać sprostowanie…

Ilona Łepkowska nie wytrzymała i napisała, co myśli o tym wszystkim:

Wreszcie się doczekaliśmy! Mamy swoją kolonię w Afryce!
To Zanzibar, czyli polska enklawa w tropikach zarządzana przez aferzystę z wyrokiem i zamieszkała przez naszych kochanych celebrytów. A koncert sylwestrowy Natalii Kukulskiej to bez wątpienia konkurencja dla Sylwestra Marzeń TVP! No bo w końcu, jak się można gdzieś przelecieć w ciepłe miejsce za kilka fotek i wpisów na Insta to kto odmówi? Prawda? Po co płacić, jak się dostaje za darmo?
OMG, jaka to żenada… – czytamy. 

Natalia Kukulska do tej pory raczej milczała na jakiekolwiek plotki, czy skandale wokół siebie. Tym razem jednak nie ugryzła się w język i odpowiedziała znanej reżyserce na Instagramie:

Wszystkich, którzy martwią się moim pobytem na Zanzibarze – uspakajam… powoli wracam! A panią Łepkowską, która najbardziej to przeżywa, informuję, że zrobiła zbyt mały „risercz” i śpiewam u niej w filmie. Może da się wyciąć? – zadrwiła Kukulska.

Natalia Kukulska pokazała CÓRKĘ. Mają takie same sukienki. „Wygląda jak pani z czasów Puszka Okruszka”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Ilona Łepkowska Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natalia Kukulska Fot. Podlewski/AKPA