Natalia Kukulska (44 l.) pokazała na swoim InstaStories, jak wyglądał jej rodzinny weekend. Kukulska wraz z bliskimi postanowiła wyrwać się z miasta, na łono natury. Natalia udostępniła zdjęcie ze swoim mężem, Michałem Dąbrówką – co jest rzadkością na jej profilu. Pobrali się 20 lat temu, co wiadomo o mężu Kukulskiej?

Natalia Kukulska pokazała 15-letnią córkę, Annę. Dziewczyna jest piękna i bardzo podobna do mamy

Natalia Kukulska przytula się do męża

Natalia Kukulska nie należy do gwiazd, które pokazują swoich bliskich w mediach społecznościowych. Kukulska raczej od tego stroni, jednak raz na jakiś czas zrobi wyjątek. Ostatnio pisaliśmy, że pokazała swoją 15 letnią córkę, która wygląda jak wypisz wymaluj piosenkarka (więcej TUTAJ). Tym razem artystka postanowiła udostępnić zdjęcie ze swoim mężem – Michałem Dąbrówką.

Całą rodziną postanowili skorzystać ze słonecznej pogody i wyjechali nad jezioro. Natalia postanowiła podzielić się efektami sesji zdjęciowej, jakie zrobili na łonie natury.

Natalia Kukulska pokazała, jak spędza weekend.

Natalia Kukulska pokazała, jak spędza weekend., fot. screen z profilu natalia.kukulska.

Kim jest mąż Natalii Kukulskiej – Michał Dąbrówka?

Mimo, że Natalia i Michał pobrali się w 2000 roku, artystka nie pokazuje się z mężem na Instagramie, czy na ściankach. Chroni prywatność swojej rodziny. Jednak piękna pogoda nastroiła ją tak pozytywnie, ze postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała romantyczne zdjęcie, na którym pozuje w objęciach męża.

Natalia Kukulska z mężem Michałem Dąbrówką.

Natalia Kukulska z mężem, fot.screen z Instagrama/natalia.kukulska.

Po sesji widać, że czas spędzony we wspólnym gronie bardzo ich cieszy. Michał pokazał się nawet w odmienionej fryzurze. Na potrzeby zdjęcia jego córka – Anna pożyczyła tacie swoje długie włosy. Trzeba przyznać, że w dłuższych włosach Michał wygląda jak wokalista grupy heavy-metalowej.

Natalia Kukulska pokazała, jak spędza weekend.

Natalia Kukulska pokazała, jak spędza weekend., fot. screen z profilu natalia.kukulska.

Michał Dąbrówka z zawodu jest perkusistą i muzykiem sesyjnym, a także kompozytorem i aranżerem. Z Natalią połączyła go wspólna pasja, jaką jest muzyka. Pobrali się 20 lat temu, po 10 letniej znajomości. Doczekali się trójki dzieci – najstarszego syna Jana, który ma 20 lat, 15-letnią Annę i najmłodszą z rodzeństwa 3-letnią Laurę.

ZOBACZ WIĘCEJ:
Natalia Kukulska pokazała, jak wyglądała w młodości: Boże Natalka Ty się nic nie zmieniasz

Natalia Kukulska pokazała jedno z OSTATNICH zdjęć swojej mamy

Natalia Kukulska świętuje 3 latka córki (ZDJĘCIE)