Natalia Kukulska (44 l.) w bardzo młodym wieku straciła mamę. Wokalistka na swoim Instagramie wróciła pamięcią do czasów, gdy żyła Anna Jantar i w niezwykły sposób uczciła jej pamięć.

Ratownicy medyczni sprawdzają Natalię Kukulską, czy nie ma KORONAWIRUSA (ZDJĘCIA)

Natalia Kukulska wspomina zmarłą mamę

Natalia Kukulska miała cztery lata, kiedy zmarła jej matka – Anna Jantar. W jednym z wywiadów wokalistka powiedziała, że pamięta mamę jak przez mgłę jednak pielęgnuje pamięć o niej.

14 marca z pewnością był smutnym dniem w życiu Natalii. Dokładnie 40 lat temu poszło do tragedii lotniczej, w wyniku której życie straciła Anna Jantar. Samolot rozbił się kiedy podchodził do lądowania w pobliżu warszawskiego Okęcia, 14 marca 1980 roku. Na pokładzie „Kopernika” było 10 członków załogi i 77 pasażerów, w tym 30-letnia Jantar.

Z tego powodu Natalia udostępniła na swoim Instagramie niewyraźne zdjęcie mamy, gdy ta podróżowała po Kanadzie i dodała wzruszający podpis – słowa z piosenki Jantar „Spocząć”, które są ponadczasowe i pasują do sytuacji.

„O jak przybywa nam lat, aż się czasem boję spojrzeć wstecz. Dziś nie obudzi już nas najgłośniejszy nawet gitar dźwięk. Więc może by tak spocząć, odejść w cień… „ – śpiewała moja mama w ostatniej piosence, którą nagrała w swoim życiu.
Piosenka „Spocząć” niefortunnie okazała się ostatnim utworem, który udało się nagrać słynnej Annie Jantar.
Odnalazłam dosłownie wczoraj to piękne i symboliczne zdjęcie, którym się z Wami dzielę w dniu 40 rocznicy śmierci. Pochodzi z 1975 roku z Kanady. Anna Jantar ciągle w podróży – napisała Natalia

 

Obserwatorom Natalii również udzielił się nostalgiczny nastrój i w sekcji komentarzy okazali wsparcie.

Mimo tego,że niewiele masz wspomnień ze swoją Mamą to wciąż dzielisz się zdjęciami,przemyśleniami i innymi materiałami.

Niezwykłe – pisali fani

Jeden z komentarzy okazał się wręcz nieprawdopodobny – i pokazujący, że świat jest jednak mały a ludzie są w stanie się odnaleźć nawet kilkanaście lat po wydarzeniu.

Niesamowite jest to ze moja mama miała lecieć z Twoją tym samym samolotem bo Niebiesko-Czarno byli w tym czasie też w USA. Została bo chciała jeszcze pobuszować po sklepach a Twoja spieszyła się do Ciebie. Jak w filmie „Oszukać śmierć” moja mama zginęła w wypadku samochodowym 1991 w sylwestra spieszać się do mnie…zostaje pamięć, zostają piosenki, wiem że to dla Ciebie szczególny dzień – napisała jedna z obserwatorek

Jaką piosenkę Anny Jantar lubicie najbardziej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kukulska pokazała wpis notesu jej mamy. Dodała go tuż po urodzeniu Natalii

Natalia Kukulska świętuje 3 latka córki (ZDJĘCIE)

Natalia Kukulska po raz pierwszy w życiu odwiedziła miejsce katastrofy lotniczej, w której zginęła jej mama

Natalia Kukulska

scena z: Natalia Kukulska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Natalia Kukulska, SK:, , fot. AKPA/AKPA