Natalia nie zauważyła, że widać BUZIĘ córki na filmiku! Opublikowała to
Natalia Siwiec jest na wakacjach w Meksyku z Mariuszem Raduszewskim i córeczką Mią. Oboje dzielą się urlopem na Instagramie i wrzucają mnóstwo filmików z wyjazdu.
Mąż Natalii Siwiec pokazał Mię i doprowadzil fanki do łez (Instagram)
Wczoraj w Meksyku była kiepska pogoda, pochmurne niebo, brak słońca – Natalia nagrała dużo filmów i wrzuciła na InstaStory. Rodzice córeczki bardzo starają się nie pokazać buzi dziewczynki, aby chronić jej prywatność, jednak Siwiec decyduje się na coraz odważniejsze kadry.
Niestosowne zdjęcie Natalii z córką na wakacjach! Co to za KADR?!
Przy zabawie z Mariuszem, odsłoniła się buzia Mii i mogliśmy zobaczyć prawie cała twarz. Jest naprawdę urocza!



gość: Iza, 21-01-18, 23:59 napisał(a):Nie pokazała… to tylko profil. 😀 ale okey. ona po ciąży pewnie dużo ćwiczyła, stosowała slimunox, do tego dieta i szybciutko wróciła do formy. jak urodzę to też tak zrobię. ;)żebyś zdechła od tego produktu głupia piczo
W pierwszej ciąży przytyłam 7 kg w drugiej 6 kg. Między ciążami 7 lat różnicy. Także wiem że można
Mała jest słodka i ma cudowną burzę włosków.Gratulacje dla rodziców 🙂
Przeżywanie z tym brzuchem. Ja przed ciaza ważyłam 37 kg, w ciąży 45kg, tydzień po porodzie znów 37kg. Brzucha nie miałam odrazu po porodzie. Nie został mi balon jak niektórym kobietom. Jedynie fałdka skory. I tu nie ma się czymś chwalić bo z jednej strony to błogosławieństwo a z drugiej przykrość bo byłoby super jakby kilka kg zostało a tu nic. Aktualnie jestem 6 lat po porodzie i wazę 42kg przy wzroście 160cm i jest okej 🙂 szczupło ale nie koscisto.
Malo spostrzegawczy jesteście w tej redakcji, bo ona już na wczesniejszych filmikach pokazała niby przypadkiem cała buzię małej.
co to za cyrki z tym zasłanianiem twarzy niemowlaków-na kim się ,,wzorują,, bo chyba nie na zagranicznych gwiazdach, które chętnie pokazują dzieci
Łoesu, ale macie problem w tej r e d a k c j i
Ale ja nie potrzebuje widziec twarzy ich dziecka,po cholere mi to/
Nie pokazała… to tylko profil. 😀 ale okey. ona po ciąży pewnie dużo ćwiczyła, stosowała slimunox, do tego dieta i szybciutko wróciła do formy. jak urodzę to też tak zrobię. 😉
gość: xxxx, 21-01-18, 16:19 napisał(a):Jaka ona jest głupia, to z brzuchem się nie fotografowała ale dziecko pokazuje 100 razy dziennie , gdzie tu logika ?jakoś nikt nie kręci filmiku z poczęcia dziecka albo porodu ale wrzuca filmiki dziecka. Też bez logiki? lol
Śliczne maleństwo 😻
zenujace prostaki -cebulaki.
Jaka ona jest głupia, to z brzuchem się nie fotografowała ale dziecko pokazuje 100 razy dziennie , gdzie tu logika ?
Ojciec kocha swoje dziecko! Ależ to niespotykane zjawisko, no faktycznie!
Natalia jest cudna, dziada tego nie lubią ale przyznać muszę, że widać po nim miłość do dziecka. To piękne, dziadu 😛
to straszne, i co teraz ????
jaki grubas