Natalia Siwiec zasłynęła podczas euro 2012, kiedy zwróciła uwagę fotoreporterów swoim wyglądem. Dotąd Natalia jest jedną z najbardziej podziwianych modelek i celebrytek. Jednak nie zasłynęła, dzięki naturalności. Jak sama przyznała się w wielu wywiadach, poddała się zabiegom upiększającym, takich jak powiększeniu ust, czy piersi.

Jakie wykształcenie ma Natalia Siwiec, Julia Wieniawa i Doda…

Z kolei wczoraj na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym miała dziwne ślady na szyi. Siwiec sama przyznała się, że miała robioną mezoterapię.

Natalia Siwiec na starych zdjęciach

Dzisiaj Natalię wzięło na wspomnienia. Na jej instastories możemy zobaczyć ją z czasów dzieciństwa. Oj widać, że kształty twarzy Natalii znacznie się zmieniły. Mniejsze usta, inny nos i uzębienie.

Natalia Siwiec ma dziwne ŚLADY na szyi. Tłumaczy dlaczego

Ktoś ostatnio zarzucił Siwiec, że ma nawet przeszczepione brwi. Jednak widzimy, że brwi i jej duże, piękne, zielone oczy pozostały do dzisiaj 😉

10 lat i brak zębów

– napisała.

Natalia Siwiec dwa lata temu urodziła córkę – Mię. Dopiero po pół roku Natalia i Mariusz Raduszewski zdecydowali się pokazać córkę w mediach społecznościowych. Był to strzał w dziesiątkę, bo mała już podbiła media. Zdjęcia i nagrania z jej udziałem biją rekordy oglądalności. A w komentarzach same komplementy na temat wyglądu Mii. Internauci zastanawiali się, do kogo może być podobna. Teraz nie ma już wątpliwości. Mała Mia to wykapana mama.

Jak Wam się podoba mała Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Wyświetl ten post na Instagramie.

#purelove #motheranddaughter #babylamb

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Natalia Siwiec