Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO]
W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem Natalia Siwiec przyznała się do tego, że zdarzało się jej sypiać z kobietą.
– To była jedna partnerka, moja przyjaciółka, zresztą jest nią nadal, z którą mnie czasami coś łączyło – powiedziała Siwiec.
Dziennikarkę wp.tv zaintrygowała łatwość, z jaką Natalia mówi o tak osobistych sprawach. Zapytała więc celebrytkę czy tego typu tematy nie są dla niej wstydliwe.
– Nie mam tematów tabu – wyznała Natalia. – Dlaczego mam ukrywać coś takiego? Takie rzeczy nie są dla mnie wstydem, nie wiem czy to jest takie osobiste? (…) To jest tylko taka mała zajawka tego, jaka jestem.
Przy okazji Siwiec potwierdziła swą fascynację Joanną Krupą.
– Czy nadal Joanna Krupa to twój typ? – zapytała dziennikarka.
– Oczywiście! – odparła Natalia.
Zobaczcie wywiad z celebrytką.
![Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO] Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/natalia-siwiec-copy-96.jpg)
![Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO] Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/natalia-siwiec-02-96.jpg)
![Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO] Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/natalia-siwiec-04.jpg)
![Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO] Natalia Siwiec o seksie z kobietą [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/natalia-siwiec-03-96.jpg)
do laski! tak wlasnie zawsze powinna pozowac bo poza obiąganiem druta nic nie ptorafi ta pustota tępa
gość, 23-10-12, 16:23 napisał(a):włosy doczepiane,rzęsy doczepiane,biust doczepiony;),usta ostrzykniętę,botoks przybył też ostatnio,trochę operacji plastycznych, w sumie kazda gdyby sobie to zrobiła to byłaby pięknadokładnie
PRZESTAŃCIE O NIEJ PISAĆ, KIM ONA JEST? NAPISZCIE O PANI JADZI Z BIEDRONKI!!!!!
skoro nie ma tematów tabu to ciekawe kiedy zacznie opowiadać jak ktoś ją walił w dupe a zaraz potem ona robiła jemu laskę, bo do niczego innego się nie nadaje
włosy doczepiane,rzęsy doczepiane,biust doczepiony;),usta ostrzykniętę,botoks przybył też ostatnio,trochę operacji plastycznych, w sumie kazda gdyby sobie to zrobiła to byłaby piękna
powie wszystko zeby tylko o niej mówili
Zero jakiejś wiedzy, elokwencji, oczytania, zero osiągnięć, talentów, które usprawiedliwiałyby wciskanie nam jej z każdej strony. Takie promowanie ludzi upadłych, skretyniałych, nijakich, ma nas przyzwyczaić do niskiego poziomu, głupoty, puszczalstwa, degeneracji. DZIEKUJEMY KOZACZKU
gość, 23-10-12, 09:03 napisał(a):ja na miejscu jej męża to za nią ze wstydu bym się paliła ;/A on przeciwnie -widzisz, jaki na tym zdjęciu zadowolony, kiedy jego żona robi z siebie publicznie idiotkę. Jak widać, nie tylko przeciwieństwa się przyciągają… Obie z Krupą to sam sylikon, głupota i plastik, a mężuś też widać inteligencją nie grzeszy, jak i ona
Piękna kobieta, nie jak zapuszczone Polki w baletkach.
No jak to panowie, przecież twierdzicie,że kobiety wypowiadają się o niej negatywnie tylko z zazdrości??? tylko czego tu zazdrościć??? Inteligencją nie grzeszy, za to w inny sposób jak najbardziej, połowa jej to sztuczne cycki,usta, pewnie i nie tylko, może w mózgu też ma implanty??? he he Cały czas piszecie jaka to jest sexi i wspaniała, pytanie tylko, który z Was chciałby mieć taką żonę???Pozdrawiam, naturalna kobieta
jak sie dwa glupki promuja… ten jej facet to penie jakis zbereznik jak nic sobie z tego nie robi jak glupia idiotka posmiewisko telewizji opowiada o swoich sekstesach i jaka ona piekna hehe moze i jest ladna ale co z tego jak to nie natura
PRZEPIĘKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chora bezwstydna plastikowa baba ma na kim sie promowac i wzorowac na kolejnej luksusowej prostytutce
pusta lalka z parciem na szkło
gorszego kurwiszona nie ma sposrod polsich pseudo celebrytek!
Ostatnia fotka,bez komentarza…..
gość, 23-10-12, 08:30 napisał(a):rozwalone matki polki ja zagryza z zazdrosci!!!Póki co to siwiec się rozwala na siedzeniach i zamieszcza foty w sieci z tej okazji.
gość, 23-10-12, 08:30 napisał(a):rozwalone matki polki ja zagryza z zazdrosci!!!Tak, na pewno.. Każda jej zazdrości, że kretynkę z siebie robi w mediach bo to szczyt marzeń każdej kobiety idiotką być.
jest tak pusta ze ma tylko dziury do ruchania!
no tak, bo ona to przeciez nie ma nic osobistego sex, cycki dupa wszystko na wierdzchu i na pokaz… cala pusta idiotka!
hehehe…nono co się nie mówi dla zaistnienia…heheh niezłą bekę ma lalunia, ale nie ma co ukrywać niezła z niej du**pcia nawet jak sztuczna…. niech każdy sobie zrobi tak dobrze…
Wydaje sie być sympatyczna choć głupiutka:)
wywiad z tym gównem? pfffff toż to tania wsiowa prostytutka i mentalne zero, pustak i tępota. Pomijam już, że brzydka- pomimo operacji- jaki NOS fu
ja na miejscu jej męża to za nią ze wstydu bym się paliła ;/
Ile jeszcze bedziecie nakrecac ten plastikowy pysk?
rozwalone matki polki ja zagryza z zazdrosci!!!
co by nie było ale wypowiada się lepiej od Ilony Węgrowskiej…
nic nie umie, to musi pierdoly o seksie mowic aby zaistniec.Zalosna laska