Wykształcenie polskich gwiazd ciekawi wielu ludzi. Prawie każdy zadaje sobie pytanie „Jak odnieść sukces”. A niewątpliwie gwiazdy właśnie ten sukces osiągnęły. Są sławne osoby, które od dziecka wiedziały, kim chcą zostać. Jednak są też tacy, którzy przed karierą w show-biznesie obrali inną drogę zawodową i nikt by się wtedy nie spodziewał, że kiedyś będą rozpoznawalni na całą Polskę.

Małgorzata Rozenek Majdan – jej PRAWDZIWY wiek, studia, związki, wykształcenie!

Jakie wykształcenie ma Joanna Krupa:

Joanna Krupa

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Jako dziecko trenowała taniec klasyczny. Jednak Asia od dzieciństwa wiedziała, że chce zostać modelką, dlatego w wieku 13 lat zapisała się do szkoły modelek.

W szkole byłam bardzo nieśmiała, nie miałam wielu przyjaciół i niezbyt znałam się na modzie. Do Los Angeles wyjechałam dopiero, jak miałam 20 lat. Wcześniej z pracą i staraniami o karierę w showbiznesie przez jakiś czas próbowałam pogodzić studiowanie. W rezultacie zaliczyłam dwa lata na uczelni. Zrezygnowałam, bo doszłam do wniosku, że to strata mojego czasu

– powiedziała Krupa w rozmowie z „Faktem”.

Jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek:

Małgorzata Rozenek-Majdan

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

W wieku 19 lat skończyła szkołę baletową. Później poszła na Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Studia ukończyła w 2004 roku. Później zdecydowała skończyć doktorat na tej samej uczelni.

Jakie wykształcenie ma Doda:

Doda

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

W wywiadach Doda często podkreśla, że była bardzo dobrą uczennicą. W Ciechanowie ukończyła szkołę muzyczną, gdzie chodziła do klasy fortepianu. Natomiast w Warszawie chodziła na studium wokalne Elżbiety Zapendowskiej.

W 1998 roku zaczęła współpracować z teatrem Buffo. W tym czasie ukończyła też liceum, po którym dostała się na studia na kierunek psychologia kliniczna. Szybko jednak zrezygnowała.

Jakie wykształcenie ma Kuba Wojewódzki:

Kuba Wojewódzki

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Po ukończeniu liceum humanistycznego im. Tadeusza Czackiego w Warszawie Kuba rozpoczął dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, jednak ich nie ukończył. Wojewódzki nie ukrywa tego, że w liceum musiał powtarzać klasę.

Trudno mi dziś znaleźć racjonalne powody, które doprowadziły do powtarzania przeze mnie klasy pierwszej liceum ogólnokształcącego. Miałem co prawda siedem ocen niedostatecznych na tak zwany koniec roku, ale po pierwsze – na świadectwie było dużo więcej przedmiotów niż te siedem, a po drugie – do prawdziwego końca roku było jeszcze wiele miesięcy. Po trzecie – większość nauczycieli to byli ludzie, który mnie nie fascynowali, wyglądali i mieli mental, jakby ich starzy stracili dziewictwo z kosmitami. A to zniechęca do nauki

– napisał w swojej autobiografii.

Jakie wykształcenie ma Magda Gessler?

Magda Gessler

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Ukończyła liceum w Warszawie, po którym wyjechała z rodzicami do stolicy Kuby – Hawany, a później do Madrytu, gdzie ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych.

Jakie wykształcenie ma Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Ukończyła liceum wieczorowe, bo jak powiedziała w jednym z wywiadów, miała problem z językiem niemieckim. Rodzice dowiedzieli się dopiero w trakcie matury, że Natalia chodziła do szkoły wieczorowej. Ma tytuł magistra z Zarządzania i Marketingu.

Kim Kardashian poszła na STUDIA?

Jakie wykształcenie ma Julia Wieniawa:

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

W 2017 roku zdała maturę. Do tej pory jednak nie poszła na żadne studia.

Magazyn „Flesz” ostatnio zapytał Julię, czy wybiera się na studia.

Na razie w moim życiu dzieje się tak dużo, że nie planuję kontynuowania nauki. W przyszłości być może jednak zmienię zdanie

– powiedziała Wieniawa.