Już w niedzielę 13 września rusza kolejny,  28 sezon działalności Teatru Studio Buffo. Zostanie zainaugurowany wyjątkowym koncertem dostępnym na całym świecie w wersji online. Jego twórcy połączą się też specjalnym mostem z Białorusią i w geście solidarności z tym krajem wykonają wspólnie pieśń MURY po białorusku w wersji karaoke.

Natasza Urbańska w majtkach i podwiniętej koszulce. „Szczęka opadła”

Natasza Urbańska na koncercie w Teatrze Buffo

Gwiazdą wieczoru będzie Natasza Urbańska, laureatka Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Musicalowego w Deagu za rolę Poli Negri w musicalu Polita. Poza tym na scenie zaprezentuje się zespół Teatru Studio Buffo, złożony z przyszłych gwiazd polskiej sceny muzyczne i wykona fragmenty spektakli i koncertów w reżyserii Janusza Józefowicza, które znajdą się w repertuarze nadchodzącego sezonu. Akompaniować im będzie  orkiestra złożona z najlepszych polskich muzyków pod dyrekcją Janusza Stokłosy.

Natasza Urbańska pokazała córkę Kalinę – ale wyrosła!

Każdy widz, który wykupi dostęp do transmisji online i prześle do teatru swoją wersję MURÓW, będzie miał możliwość, by zaistnieć w specjalnie zmontowanym teledysku. Możliwość wykupienia streamingu „Koncertu inauguracyjnego” dostępna tutaj.

Natasza Urbańska na scenie

Natasza Urbańska na scenie

Warszawa, 29.09.2007 transmisja programu TVP 1 przebojowa noc , tym razem spiewano hity muzyki wloskiej, na zdjeciu : Natasza Urbanska

Warszawa, 29.09.2007 transmisja programu TVP 1 przebojowa noc , tym razem spiewano hity muzyki wloskiej, na zdjeciu :
Natasza Urbanska

Natasza Urbańska w teatrze Buffo

Natasza Urbańska w teatrze Buffo