Nicki Minaj (37 l.) zaskoczyła swoich fanów. Raperka jest w ciąży i ogłosiła to publikując kilka zdjęć z ciążowym brzuchem. Widać, że ciąża jest zaawansowana, a artystce przez bardzo długi czas udało się utrzymać w tajemnicy, że oczekuje narodzin dziecka.

Mąż Nicki Minaj ARESZTOWANY. Zamienił luksusowy apartament na areszt federalny

Nicki Minaj jest w ciąży!

Przypuszczenia o tym, że raperka spodziewa się dziecka pojawiły się kilka miesięcy temu. Wówczas Nicki postanowiła odpowiedzieć na Twitterze na kilka pytań od fanów. I zaczęła sugerować, że jest w ciąży. Jeden z internautów napisał, żeby pokazała zdjęcia z ciążowym brzuchem, jednak ta napisała, że zrobi to za kilka miesięcy. I tak się stało! Wiele osób nie wiedziało, czy celebrytka faktycznie spodziewa się dziecka czy tylko żartowała. Teraz jednak nie ma wątpliwości.

Kto jest ojcem dziecka? To Kenneth Petty (42 l.), którego raperka poślubiła w październiku 2019 roku, po roku znajomości. Petty również jest raperem, a także producentem i ma nieciekawą przeszłość – dwukrotnie został skazany! W 1995 roku Petty został skazany za próbę gwałtu na szesnastolatce. 9 lat później trafił do więzienia za śmiertelne postrzelenie mężczyzny.

View this post on Instagram

#Preggers 💛

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

ZOBACZ TEŻ:

Nicki Minaj już po ŚLUBIE. Wyszła za KRYMINALISTĘ

Brat Nicki Minaj SKAZANY za gwałt na nastolatce!