Tragiczna wiadomość napłynęła zza oceanu. Nicki Minaj (38 l.) jest pogrążona w żałobie po tacie, który zginął w tragicznych okolicznościach. Robert Maraj został potrącony przez samochód. Sprawa nie udzielił mu pomocy.

Nicki Minaj urodziła!

Nie żyje Robert Maraj – ojciec Nicki Minaj

Nicki Minaj niedawno powitała na świcie pierwsze dziecko. Raperka urodziła syna w październiku zeszłego roku. Minaj postanowiła skupić się na rodzinie i usunęła się z show-biznesu przechodząc na muzyczną emeryturę. Mimo sławy i milionów na koncie wokalistka nie ma szczęścia w życiu prywatnym.

Informowaliśmy, że jej brat trafił do więzienia za gwałt na nastolatce. Został skazany na 25 lat. Trudną przeszłość ma również jej mąż, Kenneth Petty – który został zarejestrowany jako przestępca seksualny i w 2006 roku został skazany za śmiertelne postrzelenie mężczyzny.

Mąż Nicki Minaj ARESZTOWANY. Zamienił luksusowy apartament na areszt federalny

Jak udało się dowiedzieć, w piątek zmarł ojciec Nicki Minaj – Robert Maraj. Mężczyzna miał 64 lata. Zmarł w wyniku potrącenia przez samochód. Sprawca nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło w Mineola na Long Island, w stanie Nowy Jork.

Maraj w stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala, ale nie udało się go uratować. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie i ustala szczegóły zdarzenia.

Sprawca śmiertelnego potrącenia na ten moment nie został odnaleziony.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nicki Minaj w ciąży?! Raperka opowiedziała o symptomach, jakie u siebie widzi: cały czas ma mdłości

Dawno niewidziana Nicki Minaj szaleje na karnawale, podczas gdy jej brat gnije w więzieniu

Brat Nicki Minaj SKAZANY za gwałt na nastolatce!

Nicki Minaj z mężem na imprezie branżowej.

Nicki Minaj z mężem, fot.Forum/Backgrid USA.

Nicki Minaj pogrążona w żałobie. Zmarł jej ojciec.

Nicki Minaj, fot. Newscom.