Nicole Scherzinger (41 l.) wróciła z Australii, gdzie koncertowała razem ze swoim zespołem The Pussycat Dolls. Artystka wolała nie ryzykować i na lotnisku zaopatrzyła się w maseczkę do twarzy i okulary, które w zamyśle miały chronić ją przed zarażeniem się koronawirusem.

Hasztag koronaferie; koronawirus zamknął uczniów w domach; zobaczcie, co robią

Nicole Scherzinger chroni się przed koronawirusem

Nicole Scherzinger przede wszystkim myśli o bezpieczeństwie. Teraz, gdy koronawirus opanował większość państw, przemieszczanie się z miejsca na miejsce bywa problematyczne. Wiedzą coś o tym wszystkie gwiazdy, które z powodu obowiązków zawodowych nie mogą zostać w jednym miejscu. Nicole na własnej skórze przekonała się o skutkach pandemii.

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Wokalistka była wyraźnie zaniepokojona wybuchem koronawirusa i zmartwiła się, że może zostać zarażona podczas długiej podróży do Los Angeles. Scherzinger by się zabezpieczyć założyła czarną maskę i duże okulary przeciwsłoneczne – upewniając się, że większość jej twarzy jest zakryta.

Nicole Scherzinger na początku kariery

Nicole tego dnia postawiła na neutralne kolory. Założyła czarną bazę – ciemne spodnie i koszulkę na ramiączka do której dobrała białą kurtkę z kożuszkiem.

Nicole Scherzinger

Fot.Forum/X17

Do stylizacji Nicole dobrała czarne, masywne buty i kapelusz z szerokim rondlem. Włosy zostawiła rozpuszczone.

Nicole Scherzinger

Fot.Forum/X17

Scherzinger powinna wziąć przykład z Naomi Campbell? która zaprezentowała na lotnisku nową modę na ubrania anty-koronawirus. Modelka założyła pełne wyposażenie przeciwko wirusowi – biały kombinezon, rękawiczki, maskę i szerokie okulary.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nicole Scherzinger na randce z NOWYM chłopakiem!

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Naomi Campbell w tym stroju wygląda jak kosmitka, ale tak chroni się przed koronawirusem